نتایج جستجو برای عبارت :

۵ روش برای مسلط شدن بر هنر SEO

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
✳️ استخدام شرکت ماهان شبکه ایرانیان
شرکت ماهان شبکه ایرانیان واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به چند نفر خانم یا آقا ترجیحا با تحصیلات دانشگاهی یا حداقل فوق دیپلم برای سال ۹۹ با شرایط زیر نیازمند است:
گرافیستگرافیست مسلط به شبکه های اجتماعیطراحی پوستر و عکس های مربوط به سایت شرکتمسلط به طراحی سایت و مطلب گذاری
کارشناس فروشکارشناس فروش قطعات شبکه ایمسلط به فروش قطعات شبکه ایقدرت مذاکره بالامسلط به سخت افزارتسلط به زبان انگلیسی
کارشناس
-منظو از front-end چیست؟
واژه front end هم معنی کلمه ی web-designing (طراحی وب) است.
-یک نفر که متخصص front-end است یه چه چیز هایی باید مسلط باشد؟
هر چیزی که با ایده های کاربر از جمله طراحی ها و زبان های برنامه نویسی مثل css ، html و یا javascript درگیر باشد را front-end میگویندو یه صورت کلی باید به تمام زبان هایی که در قسمت بالا اشاره شد مسلط باشد.
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
 استخدام یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران
 یک شرکت معتبر بازرگانی در #تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام می نماید:
حسابدار مجرب  مسلط به نرم افزارهای حسابداریمسلط به قوانین ، امور و شرایط مالیاتی و بیمهانجام امور حسابداری، بررسی و ثبت اسناد و بایگانی  .مسلط به حقوق مالیبا حداقل 3 سال سابقه کاریحقوق توافقی
علاقه مندان میتوانند رزومه خود را به آدرس ایمیل و یا خط واتس اپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.
 saratzbzs@gmail.com 09054203698

باغ عروسی در شرق ت
خب عزیزم معلومه که گاهی کم میاری، انرژی های منفی به سمتت هجوم میارن، ولی باید بخودت مسلط باشی. باید آهسته و پیوسته سبک زندگیت رو عوض کنی. هر چی باشه سی و چند سال با این افکار زندگی کردی پس نمی تونی چند روزه از دستشون رها بشی؛ پس بخودت مسلط باش، قدرت کنترل افکار و اخلاق خودت را داشته باشی. نباید عصبانی بشی، نباید اجازه بدی کسی کنترل رفتارت را بدست بگیره. 
من موفق میشم، من قدرت برترم، خدا در وجود من جریان داره، خدا پیشاپیش من گام بر می داره و مسیر
مکان : تهران - پونک 
استخدام برنامه نویس NET.
شرایط
به یک برنامه نویس با شرایط ذیل به صورت تمام وقت احتیاج است:
- مسلط به تکنولوژی #ASPDotNet در زمینه وب و ویندوز
- مسلط به #CSharp و ASP.NET
- تسلط به اصول طراحی و پیاده سازی و مفاهیم پایگاه داده های رابطه ای
- تسلط به Ms #SQL Server و T-SQL Programming
- مسلط به #JavaScript و کتابخانه های مدرن مثل #JQuery و #AngularJS و HTML/CSS
- حداقل 3 سال تجربه در زمینه برنامه نویسی NET.
- ترجیحا دارای نمونه کار عملیاتی

راه های ارتباطی
لطفا رزومه خود را در قالب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
2576 - «رضا تقی‌زاده» سلطنت‌طلب مقیم لندن، از نزدیکان «ربع پهلوی» و کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، با بیان اینکه آمریکا رئیس دنیا است، گفت: “اگر خدا را قبول داشته باشیم که بر جهان مسلط است، باید در زمین هم یک کشور باشد که بر دیگر کشورها تسلط و ریاست داشته باشد. این رسالت آمریکاست که نظم جهانی را برقرار کند.آمریکا باید به شکل هرمی بر کشورهای دیگر مسلط باشد...”لینک منبع: www.b2n.ir/829573
دانلود فایل اصلی
پشت هر رفتار، هر تصمیم، هر انگیزه ای، یه نیروی پنهانی هست. درواقع مسلط شدن به این نیروی پنهان، مسلط شدنبه زندگیه! یعنی میشه تجربه زندگی رو اونطوری که میخوایم درست کنیم.
منظورم قانون جذبه؟
نه! خود قانون جذب هم زیر مجموعه‌ی این موضوع هست و اینجا میتونین تعیین کنین که قانون جذبی وجود داشته باشه یا نه!
این نیرو که برای اکثریت ناشناخته س، سیستم باورهای شماست.
سیستم باورها چیه؟!
چطور تشکیل شده؟!
کِیا متزلزل میشه؟ 
میشه عوضش کرد؟ چطور؟! 
و ...
تو این
شب خنکی است.در لندن،در خیابان بیکر،در خانه ای با پلاک 221b،دو مرد در حال صحبت کردن با هم هستند.
-چرا ازش محافظت نکردی پس؟؟تو قول داده بودی.قول داده بودی.قووووووول.
شرلوک سکوت می کند.سرش پایین است.
جان با خودش فکر می کند:-من که می دونم تقصیر شرلوک نیست پس چرا دارم باهاش این طوری صحبت می کنم.
اشک به جان امان نمی دهد.قطرات اشک جاری می شوند.
شرلوک سرش را بلند می کند و می گوید:
-جان به خودت مسلط باش.
-مسلط باشم.چه طور از من می خوای مسلط باشم.مری مرده.(و باز ه
چقدر از خودم ناراحتم. از خودم می‌پرسم که در سه سال گذشته با خودم و زندگی‌ام چه کرده‌ام و جوابی ندارم.
در گروه پنج نفره دوستانم حرف می‌زنیم و همه چیز قاطی می‌شود و حرفی را به دل می‌گیرم. اشکم سرازیر می‌شود. بیشتر از پیش درمانده شده‌ام و می‌پرسم با خودم چه کار کرده‌ام؟
نمی‌دانم.
نمی‌دانم.
اشکم بند نمی‌آید. کاری از دستم بر نمی‌آید. رهایش می‌کنم که سرازیر شود. یخ می‌کنم. سعی می‌کنم به خودم مسلط شوم. کمی صبر می‌کنم، سرخی و تورم صورتم کم می
قال
الامام الصادق(ع): «من ملک نفسه اذا رغب، و اذا رهب، و اذا اشتهی، و اذا غضب، و اذا
رضی، حرم‌الله جسده علی‌النار»امام صادق(ع) فرمود: کسی که بر خویشتن خود در چند
حالت مسلط باشد، به هنگام تمایل و به هنگام ترس و به هنگام شهوت و به هنگام غضب و
به هنگام رضایت و خشنودی از کسی (آنچنان بر اراده خویش مسلط باشد که این امور، او
را از فرمان خدا منحرف نسازد) خداوند جسد او را بر آتش حرام می‌کند. (1)
1- وسائل‌الشیعه، ج 11، ص 123
یک گروه تولیدی و صنعتی اقدام به استخدام یک نفر مدیرمالی (آقا) در استان تهران دارد.

نوع همکاری: تمام وقت
حداکثر سن 45 سال
دارای مدرک لیسانس یا بالاتر در رشته حسابداری
حداقل 3 سال سابقه مدیریت مالی در شرکتهای تولیدی و تسلط کامل به اصول استاندارد حسابداری و حسابرسی مالی و مالیاتی و تسلط کامل به مدیریت سیستماتیک مالی و حسابداری و حسابرسی، آشنایی به نرم افزارهای مرتبط مالی
توانایی تهیه صورتهای مالی و تهیه اظهارنامه مالیاتی
مسلط به ق
چطور بدون خفظ کردن لغات، زبان انگلیسی رو یاد بگیریم؟
سلام
شاید شما هم آرزوی یادگرفتن زبان انگلیسی رو حداقل در برهه ای از
زندگیتون داشتید. من به شخصه در این زمینه خیلی زمین خوردم تا بتونم به
هدفی که در این رابطه داشتم برسم. من ادعا نمی کنم که می تونم به شما روش
مسلط شدن کامل به زبان انگلیسی رو یاد بدم اما ادعا می کنم می تونم راه و
روشی رو به شما یاد بدم که بدون نیاز به هزینه کلاس و استاد و به صورت
خودآموز و بدون این که لازم باشه کلمه ای حفظ کنید
چطور بدون خفظ کردن لغات، زبان انگلیسی رو یاد بگیریم؟
سلام
شاید شما هم آرزوی یادگرفتن زبان انگلیسی رو حداقل در برهه ای از
زندگیتون داشتید. من به شخصه در این زمینه خیلی زمین خوردم تا بتونم به
هدفی که در این رابطه داشتم برسم. من ادعا نمی کنم که می تونم به شما روش
مسلط شدن کامل به زبان انگلیسی رو یاد بدم اما ادعا می کنم می تونم راه و
روشی رو به شما یاد بدم که بدون نیاز به هزینه کلاس و استاد و به صورت
خودآموز و بدون این که لازم باشه کلمه ای حفظ کنید
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
مکان : تهران - نارمک 
استخدام برنامه نویس جهت نگهداری سایت
 شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت محدوده شرق تهران جهت نگهداری سامانه های خود نیازمند به برنامه نویس PHP مسلط به مباحث زیر است :
شرایط
- مسلط به زبان #PHP
- آشنا به #MySql
- آشنا به فریم ورک لاراول مزیت محسوب می شود.
- آشنا به طراحی فرانت اند
- با اخلاق و متین 
راه‌های ارتباطی
شماره تماس: ۰۹۲۱۶۵۷۳۸۱۵ 
مکان : تهران - نارمک 
استخدام برنامه نویس جهت نگهداری سایت
 شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت محدوده شرق تهران جهت نگهداری سامانه های خود نیازمند به برنامه نویس PHP مسلط به مباحث زیر است :
شرایط
- مسلط به زبان #PHP
- آشنا به #MySql
- آشنا به فریم ورک لاراول مزیت محسوب می شود.
- آشنا به طراحی فرانت اند
- با اخلاق و متین 
راه‌های ارتباطی
شماره تماس: ۰۹۲۱۶۵۷۳۸۱۵ 
✳️ استخدام دامپزشک با پروانه کلینیک در تهران
از واجدین شرایط ذیل جهت کار در #تهران دعوت به همکاری می نماید:
دامپزشکبا پروانه تاسیس کلینیک دامپزشکی تهران
متقاضیان محترم واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده تماس حاصل نمایند.
09121852096
_____________________________✳️ استخدام طراح لباس آقا و خانم در تهران
از افراد واجد شرایط زیر در #تهران دعوت به همکاری می نماییم.
طراح لباسمسلط به نرم افزارهای گرافیکمسلط به الگو سازیمسلط به رنگ شناسیفعالیت و ارزیابی مح
 استخدام رئیس حسابداری مسلط به کلیه امور حسابداری در تهران

یک شرکت معتبر تولیدی واقع در #تهران جهت تکمیل کادر اداری خود با شرایط زیر نیازمند است:

رئیس حسابداری  
کارمند رئیس حسابداری
با حداقل 7 سال سابقه کار مفید
مسلط به کلیه امور حسابداری واقعی و قانونی و شرایط کار

متفاضیان می توانند رزومه و سوابق کاری خود را به ایمیل اعلام شده در آگهی ارسال فرمایند.

hr.poldco@gmail.com

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی 
تشریفات عروسی 
تشریفات مجالس 
خدم
استخدام برنامه‌نویس ++C (آقا)
موقعیت مکانی:    - تهران ، تهران.
نوع همکاری:    - پاره وقت.
حداقل سابقه کار:    - مهم نیست.
شرح موقعیت شغلی:      - برنامه نویس مسلط به ++C (ترجیحا آشنا به Qt).      - مسلط بر Object Oriented Programming.      - ترجیحا آشنا به مباحث مهندسی نرم افزار از قبیل:          - مباحث Clean Code.          - اصول SOLID.          - روش و اصول Refactoring.          - قواعد Design pattern.      - آشنایی با برنامه‌نویسی در محیط Linux مزیت محسوب می‎شود.      - آشنایی با Git
ذهننم شلوغه اکثر اپوقات هزار تا چیز تو ذهنمه و نمیزاره تمرکز کنم 
موقع انجام کار ها به سادگی مسیرم عوض میشه 
نباید اینجوری باشه 
قرار شده تمرین کنم که موبایلو بزارم کنار 
بازی های فکری انجام بدم 
و بتونم روی ذهنم مسلط بشم

منظور از frontend چیست؟ قسمت قابل مشاهده وب سایت(نرم افزار) توسط کاربران میگویند.
یعنی هر آنچه در سایت مشاهده میکنید و با مرورگرتان در ارتباط است و شامل همه ی مواردی می شود که کاربر مستقیما تجربه می کند. از متن ها ورنگ ها گرفته تا دکمه ها، عکس ها و منو ها و... .
Frontend معمولا از دو بخش تقسیم میشود، طراحی سایت و توسعه رابط کاربری.
در بخش طراحی متخصصان با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ ظاهر سایت را طراحی می کنند. اما بخش توسعه رابط کاربری مربوط به پی
وکیل مسلط به زبان انگلیسی
در دنیای امروز که عصر ارتباطات نامیده میشود، تجهیز افراد به آخرین دانش و تکنولوژی امری ضروری محسوب میشود. در این میان زبان انگلیسی بعنوان زبانی فراگیر و بین المللی بعنوان یکی از مهترین ابزارهای ارتباطی در دنیا شناخته میشود. حال اگر این ابزار قدرتمند با اطلاعات و دانش حقوقی نیز آمیخته گردد، مشکلات حقوقی افراد در سطح بین المللی قابل حل و فصل خواهد بود. بهره گیری از افراد متخصص به امور حقوقی که پیشتر به زبان انگلیسی
وکیل مسلط به زبان انگلیسی
در دنیای امروز که عصر ارتباطات نامیده میشود، تجهیز افراد به آخرین دانش و تکنولوژی امری ضروری محسوب میشود. در این میان زبان انگلیسی بعنوان زبانی فراگیر و بین المللی بعنوان یکی از مهترین ابزارهای ارتباطی در دنیا شناخته میشود. حال اگر این ابزار قدرتمند با اطلاعات و دانش حقوقی نیز آمیخته گردد، مشکلات حقوقی افراد در سطح بین المللی قابل حل و فصل خواهد بود. بهره گیری از افراد متخصص به امور حقوقی که پیشتر به زبان انگلیسی
فکر میکنم خوب یاد نگرفتم ولی خب ولی بهش فکر میکنم متوجه میشم planهایی که این چند روزه بعد ویزیت نوشتم دقیقاً مثل order اتندِ فوق تخصص ه و در حد پزشک عمومی و حتا اندکی کمتر از متخصص داخلی به نظرم به مباحث بیماری‌های کلیه مسلط شدم اندکی تا نسبتی. 
نگرانی؟ناراحتی؟ گاهی دوچار استرس می شی؟ هیچ نگران نباش! تو مثل بچه ای هستی که تازه داری راه می افتی، پس قطعا مشکلاتی خواهی داشت. به خودت مسلط باش، خودت رو نباز، تو فقط توقف نکن. به تلاشت ادامه بده، تو بگو میتونم، شد شد نشد نشد.
نمیدونم چرا تازگی هرچی توی وبلاگ مینویسم (دقیقا هرچی حتی اگه یه سلام کرده باشم) یه عده بهشون برمیخوره و میان خصوصی و عمومی، مودبانه و غیر مودبانه بهم بد و بیراه میگن!
واقعا چه بلایی سر اعصابا اومده؟ به خودتون مسلط باشید مردم!
هر آدمی که توی زندگی می‌بینیم یه اثری رومون داره. از هرکدوم یه حسی درسافت می‌کنیم و از هر کدوم یه چیزی یاد می‌گیریم.
فقط حیف که حافظمون ناپایداره و یادمون نمیمونه.
امروز زنی رو دیدم که به نظرم با کسایی که دور و برم می‌دیدم متفاوت بود. فوق‌العاده آروم و بی استرس و مسلط. ولی اینا نیست که برام خاصش کرده . 
اینکه آدم از عشق به نفرت برسه قشنگ نیست ولی بهتر از عشق بی فرجامه. راضیم از حس نفرت توی وجودم. 
+ اومدم یه کتابخونه جدید :) 
فردا بعد از کلی روز بچه ها رو میبینم. باید به اعصابم مسلط باشم. نباید بدرفتار باشم. باید صبور باشم. باید باعرضه باشم.
چیز زیادی تا کنکور نمونده و من هنوز با مشکلات مطالعه درگیرم  :|
من از مهر شروع کردم و هر چن روز یه بار عمیقا درس میخونم
اما الان اونطوری که باید باشم نیستم
درصدام در حد 20 30 40 فوقش 50 با 60هستش
الانم هزچی میخونم حس میکنم بی فایدست
به هیچ کدوم از دروس کامله کامل مسلط نیستم
واسه یه درصده خوب باید به اون درس کاملاً مسلط بود
ینی خورده باشی اون درسو، حفظه حفظ باشی
اما من همه رو خوندم اما تو همشو در حد متوسطم( گاهی هم متوسطه رو به پایین)
تو تست زدن سرعتم به
چیز زیادی تا کنکور نمونده و من هنوز با مشکلات مطالعه درگیرم  :|
من از مهر شروع کردم و هر چن روز یه بار عمیقا درس میخونم
اما الان اونطوری که باید باشم نیستم
درصدام در حد 20 30 40 فوقش 50 با 60هستش
الانم هزچی میخونم حس میکنم بی فایدست
به هیچ کدوم از دروس کامله کامل مسلط نیستم
واسه یه درصده خوب باید به اون درس کاملاً مسلط بود
ینی خورده باشی اون درسو، حفظه حفظ باشی
اما من همه رو خوندم اما تو همشو در حد متوسطم( گاهی هم متوسطه رو به پایین)
تو تست زدن سرعتم به
کالبدم بدنم جسمم همون هست که سابق بود. ولی روحم ریزش کرده...
انگار یکی دست و پا داره اما لمس شده  و فلج هست.
یه بخشی از من نیست. احساس پیچکی رو دارم که دیوارش ریخته.
حواسم هست باید به خودم مسلط باشم و از خودم مراقبت کنم اما فرصت دلسوزی و آه و ناله به خودم ندم. 
به قول امیر وضعیت سفید : ( که چقدر شبیه بود احوالاتش به احوالات من) قوی باش مرد! 
به انجام کارهای خدماتی قابل ارائه از طریق اینترنت دورکاری می گویند.
در یادگیری این مهارت ها باید با دقت کامل داشته باشید و کاملا مسلط شوید.

طراحی سایت
فتوشاپ
ورد-اکسل-پاور پوینت-اکسس
انواع برنامه نویسی
ویرایش ویدیو
تبلیغات بازاریابی و مشاوره مالی و کسب وکار
و....
هرچه بیشتر این مهارت ها را مسلط باشید می توانید بهتر و بیشتر کارکنید..
ــ با من ازدواج کن.
+ «احیاء علوم‌الدین» غزالی رو خونده‌ی؟
ــ معلومه.
+ اگه تو خونه سوسمار باشه مشکلی داری؟
ــ آدم سوسماربازی نکنه دیگه چه تفریحی؟
+ دومیلیون رکعت نماز قضا دارم؛ می‌خونی به جام؟
ــ برم وضو بگیرم.
+ زبان مالایی بلدی؟
ــ کامل مسلط نیستم.
+ ببخشید، مالایی برام مهمه.

ـ از توییتر بهرنگ رجبی
هر وقت شما دیدید، برخشم خودتان مسلط هستید، نه خشم شما بر شما مسلط است؛شما آزادید.

هر وقت دیدید، شما برشهوت خودتان مسلط هستید؛ نه شهوت شما بر شما؛
هر وقت شما دیدید، یک درآمد غیر مشروع در مقابل شما قرار گرفت و این نفس شما اشتیاق دارد،می گوید این درآمد را بگیر؛ اما ایمان و وجدان و عقل شما حکم می کندکه این نامشروع است،نگیر و بر این میل نفسانی خودتان غالب شدید، بدانید شما از نظر معنوی واقعاً انسان آزادی هستید؛

اگر شما دیدید یک زن نامحرم دارد م
سلام
فردی که مسلط به زبان چینی هست کجا باید کار کنه؟
پسری هستم ۲۳ ساله، مسلط به زبان ماندارین، تسلط کامل دارم روی حدود ۲۰۰ هزار واژه چینی به همراه بیش از ۲ هزار گرامر و البته توانایی کامل بر محاوره این زبان.
برای من کجا ها کار وجود داره؟، یک بار آموزشگاه زبان گفت حاضریم ۲ میلیون بدیم اما قبول نکردم، حداقل انتظار درآمد ۴ میلیون رو دارم، چه جاهایی میتونم کار کنم؟
در واقع بحثم این نیست که چه جاهایی بتونم کار کنم، منظورم اینه با وجود شرایط کنون
دوستان سلاام :)کسی هست اینجا برنامه نویسی پایتون کار کرده باشه یا کلا بلد باشه؟
میخوام بدونم چقدر کاربرد داره ؟
و اینکه به صورت خودآموز میشه مسلط شد؟
همون کتابش رو بخونی مثلا...
میدونم میتونم سرچ کنم جواب سوالهامو اما میخوام با یه تجربه واقعی صحبت کنم ؛)
گفتمان چیست؟
گفتمان یعنی فکرغالب و مسلط یک زمان
تحلیل گفتمان چیست؟
نه تنها تلاشی است برای تحلیل متن در زمینه های موقعیتی و دست یابی به معناهای فرامتنی است؛بلکه خروج از معنای هژمونیک تحت اللفظی و کشف معناهای ضمنی و پنهان متن است.
تنهایی کاری انجام دادن خیلی سخت است..
پییف..اینروزها دارم فوتوشاپ و لایت روم یاد میگیرم
و فوق العاده سخت است.اما خب میتونم تکی س ماه هردورو یادبگیرم.امروز به یک آتلیه زنگ زدم ک آتلیه خیلی خوبی 
هست‌گفتم نیرو برای فوتوشاپ نیاز دارید درجا گفت
 ساعت ۵تشریف بیارید و کارتون رو ببینم!فکرش رو نمیکردم
انقدر سریع اوکی بده،اما خب من تازه شروع کار هستم 
و یک آتلیه خوب مطمنن به یک فرد حرفه ای و مسلط کامل به 
فوتوشاپ نیازداره که من برای اونها احتمالا گزی
اگر نمی توانی مثل حافظ شعر بگویی، خطی ننویس. اگر هنوز شبیه تارکوفسکی فیلم ساختن را بلد نشده ای سمت دوربین نرو. اگر نمی توانی شبیه هایدگر تفلسف کنی، نیاندیش؛ و اگر هنوز نتوانسته ای شبیه آدریان بر صدایت مسلط بشوی، خفه شو. زمانه، آدم های متوسطی را که با علم به معمولی بودن ساکت می مانند، بیش تر از آدم هایی دوست دارد که علی‌رغم کوچک بودن می خواهند بیش از حد خود دیده شوند...
استخدامی شرکت ماداکتو مشهد
شرکت ماداکتو تولید کننده ی گیت های کنترل تردد جهت تکمیل منابع انسانی خود در ردیف های شغلی ذیل در استان خراسان رضوی شهر مشهد استخدام می­ نماید .

ردیف شغلی
عنوان شغلی
جنسیت / تعداد / نوع همکاری
شرایط احراز

9101
برنامه نویس ومسئول qc

آقا و خانم
تمام وقت

3سال سابقه برنامه نویسی در محیط keil برای میکروکنترلرهای stm32 با 3کتابخانه spl ، cmsis، hal
 مسلط به طراحی پی سی بی و qc (ترجیحا ALTium)
 مسلط به سیستم عامل های freeRTOS ، CMSIS_RTX
 تعهد کا
دارالترجمه چینی 
و اما به سراغ دارالترجمه چینی خواهیم رفت , بله دارالترجه ای که به زبان چینی کاملا تخصصی مسلط هستند , وقتی میگوییم کاملا مسلط می باشند به این معنا است که در دارالترجه ما مترجمین تخصصی زبان چینی حضور دارند و ما قادریم با استفاده از این نیروی بالقوه ترجمه چینی را انجام دهیم .
دارالترجمه چینی چرا اینقدر اهمیت دارد 
یکی از دلایلی که فرآیند ترجمه کردن در دارالترجمه چینی اهمیت فوق العاده ای دارد تعداد گویشور بسیار بالا است , زبان چ
طوری ذهنم و روانم در جهت استقلال عمل میکنه که از بچگیام از اینکه با کسی دوست بشم و اون وقتمو بگیره و استقلال عملم کم بشه سیاست مهمی بوده در دوستی نکردنها و دوست پیدا نکردنها! الان هم همینم و از اینکه کسی بهم مسلط بشه یا بخواد اختیار عمل من رو به دست بگیره قطعاً منزجر میشم. من آدم تنهایی ام و تنهایی و استقلال رو دوست دارم. 
طوری ذهنم و روانم در جهت استقلال عمل میکنه که از بچگیام از اینکه با کسی دوست بشم و اون وقتمو بگیره و استقلال عملم کم بشه سیاست مهمی بوده در دوستی نکردنها و دوست پیدا نکردنها! الان هم همینم و از اینکه کسی بهم مسلط بشه یا بخواد اختیار عمل من رو به دست بگیره قطعاً منزجر میشم. من آدم تنهایی ام و تنهایی و استقلال رو دوست دارم. 
دوست دارم برای تعطیلات برم شمال پیش عمه هام.ولی بابا میگه تنهایی نه.و سرسختانه مقاومت میکنه.
دیروز به بابا گفتم تو همیشه زنده نیستی
بهترین نوع تربیت اینه که بعد از مرگتم من همونی باشم که تو میخوایی
نه اینکه احساس کنم تازه از قفس رها شدم و وقت شروع هرکاریه.
امیدوارم این کارساز باشه و متوجه باشه همیشه به عملکرد من مسلط نیست و با این روش باعث میشه بعدها کاری کنم که حتی در شأن خودمم نباشه...
با سلام یه پک کامل آموزش رایگان فتوشاپ گذاشتم با چن تا فیلم و در قالب چن جلسه  کهمی تونین با دیدن همه ی این فیلم ها روی فتوشاپ مسلط بشین

این فیلم های آموزشی تماما رایگان هستند...

جمع اوری این فیلم ها حاصل دست رنج زیادیه .... به عنوان اجر یه صلوات برای سلامت امام زمان(عج) بفرستید
فیلم ها کاملا جامع هستن.... و در فصای گوگل دراید بارگداری شدند

اینم لینک::
https://drive.google.com/folderview?id=1-23m9tUHf_EFRBVIZ6V77B4D_0l4FojJ

توجه: برگزاری دوره ی آموزش مجازی از مطالب جمع شده
(بِسم اللّٰه الرحمٰن الرحیم)
اینجانب:  علی‌سینا حسینی
    [  دانشجو رشته کامپیوتر.      گرایش : طراحی وتوسعه صفحات وب هستم ]

تخصص
 برنامه نویس.  طراحی وتوسعه صفحات وب. 
مسلط به زبان های برنامه نویسی    C#  HTML&CSS   PHP   Android    JavaScript
الف) منظور از back-end چیست؟

back-end به بخش هایی از اپلیکیشن کامپیوتر یا کد برنامه گفته میشود که قابلیت اجراسازی دارد و دسترسی به آن توسط کاربر امکان پذیر نیست. در واقع برنامه نویسی back-end مربوط به کدنویسی و برنامه نویسی هر آن چیزی است که کاربر آن را مشاهده نمیکند و مربوط به کارهای پشت صحنه وب سایت است. 
back-end عموما از سه بخش تشکیل می شود: یک سرور، یک برنامه و یک پایگاه داده (data base). 

ب) برنامه نویس back-end کیست؟

توسعه دهتده بک اند ( back-end developer ) برنامه ن
تلوزیون داشت با بچه های شش هفت ساله مصاحبه می‌کرد، می‌گفت فلان چیز تخیلی(قالی پرنده و اینا) رو داشتی چیکار میکردی ،بعد اینا جواب میدادن خیلی‌هاشون که فلان چیز که وجود نداره، از یکیشون پرسید وجود نداره یعنی چی؟ میگه، یعنی چیزی که میخوایمش ولی تو دنیای واقعی نیست. فکر کردم چقدر بچه ها فهمیده شدن، چی باعث شده به مفهوم وجود نداشتن اینجور مسلط باشن و به کار ببرنش.علی ای حال، کاش یکی فردا باهام میومد کوه.
در ده‌سالگی تصمیم گرفته بودم هیچ‌وقت بزرگ نشوم، کولی باشم و مسلط به جادوی کلمات.
اما بیست‌ویک‌ساله شدم، مدت هاست ساکنم و در حسرت سفر و تنها کمی از دنیای کلمات ‌می‌دانم.
حالا در تولد بیست‌و‌دو سالگی، در این روزهای خاکستری آرزو می‌کنم تا ته‌مانده‌ی کودکانگی روحم از دست نرود و از دنیای آدم‌بزرگ‌ها فاصله بگیرم، جاری‌تر باشم و بیشتر از قبل غرق در کلمات
باشد که این‌بار همانی بشود که می‌خواهم.

گویا در ایران همیشه در برابر سکوت و سکون مسلط بر موسسات و آدمها و مغزها، ناگهان یکی به قصد ایجاد تحرک سر برمی دارد و  چون سکوت عظیم است، این سربرداشتن چنان تند و ناگهانی میشود که زیر پای آنکه جنبیده و سربرداشته خالی می شود و عاقبتش : اعدام، تبعید و سکوت اجباری... و اینهمه عزیزان شهیدشده اند، تبعید شده اند و از دست رفته اند تا همان سکوت دوام داشته باشد.
جلال آل احمد، در خدمت و خیانت روشنفکران جلد دوم ص ۵۷

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
-بفرمایید، هنوز شروع نکرده بودیم.
دوقدم برداشتم که بامکثی می گوید:
-فامیلیتون؟!
برگشتم، یه حس مزخرفی داشتم، خونسردیم رو جلوی نگاه‌های ریز بینش از دست داده بودم.
به زور به خودم مسلط شدم:
-سینایی هستم.
پریدن ابروهاش به بالا رو دیدم ولی سریع خودش روجمع کرد:
-پس دانشجوی ناشناسی که همه روشوکه کرده شما هستین؟!
این دفعه من تعجب کردم:
-مــن؟
#کپی‌ممنوع⛔️
مشاهده مطلب در کانال
در این مقاله با یادگیری رایگان آموزش تحلیل تکنیکال بورس از مبتدی تا پیشرفته به زبان ساده همراه شما هستیم.
تحلیل تکنیکال یا همان تحلیل قیمت نمودار به شخص کمک می‌کند که:مسیر حرکت سهم را درک کند،
بهترین تصمیم در لحظه را بگیرد،
در بازار بیشترین سود و کمترین ضرر را به دست آورد،
با فراگیری و مسلط شدن به آن می‌توان بازارهای جهانی، بازار بورس اوراق بهادر تهران، پول‌های مجازی ، قیمت ارز و سکه را تحلیل کرد.
رسول خدا (صلی الله علیه و آله) در آستانه ماه مبارک رمضان خطبه مفصلی درباره اهمیت این ماه بیان کردند و در پایان این خطبه فرمودند: «....شیاطین در این ماه در زنجیرند، از خداوند بخواهید آنها را بر شما مسلّط نکند»؛ در این نوشتار می خواهیم بدانیم منظور پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) از زندانی شدن شیاطین چیست:
ادامه مطلب
     دیروز زوج جوانی رو دیدم که چقدر خوب و با آرامش فرزند پروری میکردند. بدون نگرانی و مسلط و مادری هم که طبقه پایین آپارتمانشون زندگی میکنه. راحت بچه رو تو اتاق گذاشته بود و پستونک بهش میداد.
    مادری که به مادرش اعتماد داشت و مادر مادری که از مادر مراقبت و محبت میکرد. باوجود اینکه درهمون آپارتمان بود، ۱۰ روزی در خانه دخترش گذروند تا دخترش با آرامش مسلط بشه.
     خانواده نیازی نیست پول خاصی داشته باشه، تحصیلات ویژه ای تا خانواده بشه. یه قلب تپ
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
قاعده نفی سبیل یعنی چه؟!

قرآن کریم از مسلمانان می خواهد که سلطه بیگانگان را نپذیرند و زیر بار آن ها نروند؛ این حکم قرآنی را « #قاعده_نفی_سبیل » می گویند. مستکبران و ستمگران جهان همواره در پی آنند که بر جوامع دیگر مسلط شوند و از منابع مادی آنان بهره ببرند. تشکیل حکومت اسلامی، با آن رهبری که خداوند معین فرموده، هم مانع سلطه بیگانگان می شود.
با ورود به کانال تلگرام دینی لند از طرح رایگان آنتی کرونا استفاده کنید❤️

https://t.me/Dini_land

مجموعه 200 تست و نمونه سوال روش تحقیق

به گزارش هموار کنکور، درس روش تحقیق، یکی از دروسی است که باید برای شرکت در کنکور ارشد بر آن مسلط باشید.
این درس یکی از دروس مشترکی است که در تمام گروه های مشاوره، روانشناسی، بالینی، علوم تربیتی
و بسیاری از رشته های دیگر وجود دارد.
بسیاری از دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد، بخش زیادی از درصد، رتبه و قبولی خود را مدیون پاسخگویی به سوالات این درس هستند.
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از خواندن این د
آموزش ساخت قالب سایت بدون برنامه نویسی
امروزه افرادی هستند که با گرفتن مقداری زیاد پول قالب سایتی را برای مشتری های خود میسازند اما اگر شما میخواهید از این راه کسب درامد کنید اما برنامه نویسی بلد نیستید میتوانید با کمی وقت و حوصله بر ساخت قالب سایت مسلط شوید.

ادامه مطلب
یک اصطلاح معروف هست که
می‌گویند فلانی اقیانوسی به عمق یک سانت(یا یک وجب!) است یعنی دانش وسیعی
در حوزه‌های محتلف دارد ولی دانشش عمق کمی دارد و هیچ‌کدام برای انجام کار
جدی مفید نیستند، در بیش‌تر وقت‌ها فرد عطش یادگیری دارد(که بسیار خوب است)
ولی در زمینه‌های مختلف یادگیری‌ می‌کند ولی در نهایت در هیچ کدام تخصّص
ندارد (یعنی مثلاً hello world بلد هست!)؟
ادامه مطلب
سگ روتوایلر بیماری های رایج در این نژاد: سگ روتوایلر ﺑﺎﻫﻮش، ﻣﻄﻤﺌﻦ, آرام و وﻓﺎدار ﺑﻪ ﺻﺎﺣﺐ ﺷﺎن ﻫﺴﺘﻨﺪ. اﻦ ﻧاد ﺗﺎ دم ﻣﺮگ از ﺧﺎﻧﻮاده و اﻣﻮال ﺷﻤﺎ دﻓﺎع ﻣ ﻨﺪ. زﺎد ﺎرس ﻧﻤ ﻨﺪ. ﺳﻌ ﻣ ﻨﻨﺪ ﺑﺮ اوﺿﺎع ﻣﺴﻠﻂ ﺷﻮﻧﺪ. ﺷﺠﺎع و ﻧﺘﺮس ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﺴﺎری از اﻦ ﺳ ﻫﺎ ﺗﺮﺟﺢ ﻣ دﻫﻨﺪ ﻪ ﺻﺎﺣﺐ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ. آﻧﻬﺎ در ﻣﻘﺎﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﺎﺮ ﺳ ﻫﺎ ﻤ ﺳﻠﻄﻪ ﺮﻧﺪ.
ادامه مطلب
حضرت ابوالحسن ع فرمود  اگر دراین دستت. چیزی باشد وبتوانی  بان دستت نفهمانی بکن یعنی رازت را از خواص اصحابت پوشبده دار راوی گوید مردی نزد انحضرت بود واز فاش ساختن رازبمیان امد حضرت فرمود زبانت رانگهدار تا عزیز شوی و مردم را بافسار گردنت مسلط مساز که ذلیل گردی  حدیث امام صادق ع ،فرمود همانا امر ما پوشیده ودر پرده  پیمانست همان پیمانی که خدا و پیغمبر و ایمه صلوات الله از مردم گرفته اندکه راز مارا از نا اهل نهان دارند پس هر که ان پرده را علیه ما
ما برای موشن گرافیک و یادگیری موشن گرافیک راه های زیادی را امتحان کردیم و پس از امتحان فراوان به راه حل واحدی رسیدیم که میتوانید در حین دوره آموزش موشن گرافیک نمونه کارهای خود را تکمیل نمایید و به مرور یک موشن گرافیک حرفه ای را بسازید.
به این صورت میتوانید در این دوره به راحتی موشن گرافیک را یاد بگیرید و با استفاده از استاد متخصص بر آن مسلط شوید.

https://www.mehrnews.com/news/4854383/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%88%D8%B4%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D8%AA%DB%8C-%D9%
سلام، میدونید سلام یکی از کلمات مورد علاقه منه.
یه مدته دارم سعی میکنم پوست بندازم این پوست انداختن یک سال اندی طول کشیده و هنوز ادامه داره، کم کم شناختم از خودم کامل میشه، اینکه میدونم من ادم کمال طلب کنترل گرایی هستم، که اگر اختیاراتم کم بشه حالم بد میشه، دارم مدتی سعی میکنم از کنترل دنیا دست بکشم، از اینکه توی باند دوستام باشم که سیاه و سفیدن خودمو بیرون کشیدم، دارم سعی میکنم از کنترل کردن خودم دست بردارم، برای اینکه بهتر بدونم چی دوست دا
انگیزه همان چیزی است که اکثر ما احساس می‌کنیم به اندازه کافی دارای آن نیستیم، اما می‌دانیم که وجود آن مهم است چرا که به ما کمک می‌کند تا احساس رضایت خاطر کنیم، درباره خودمان احساس مسئولیت کنیم و بر زندگی خود مسلط باشیم. انگیزه شرط اساسی رشد شخصیت، رضایت‌ خاطر و موفقیت است اما برای ایجاد انگیزه در کودکان چه باید بکنید؟

ادامه مطلب
انگیزه همان چیزی است که اکثر ما احساس می‌کنیم به اندازه کافی دارای آن نیستیم، اما می‌دانیم که وجود آن مهم است چرا که به ما کمک می‌کند تا احساس رضایت خاطر کنیم، درباره خودمان احساس مسئولیت کنیم و بر زندگی خود مسلط باشیم. انگیزه شرط اساسی رشد شخصیت، رضایت‌ خاطر و موفقیت است اما برای ایجاد انگیزه در کودکان چه باید بکنید؟

ادامه مطلب
میگن زندگی سرعت گرفته و مردم مدام در حال تلاش و رفتن هستن.چند وقتی بود داشتم بهش فکر میکردم طوری که سعی کردم سرعتم رو کم کنم.البته من کلا سرعتم کمه در مقایسه با بقیه.سرعت زندگی رابطه مستقیمی با آرامش داره به نظرم.سرعتم که کم شد،اروم تر شدم و تونستم بهتر ماجراها رو ببینم و به خودم کمی مسلط‌تر بشم.این وسط به دوست و رفیق قدیمی‌م سر زدم یعنی سینما و در کنارش سریال که منو یاد بچگیم میندازه،زمانی که برای ماجراجویی داستان میخوندم.
حرف دیگه‌ای نیست.
با روزه  عصبانی میشم
ناصرالدین‌شاه قاجار در ماه رمضان نامه ای به مرجع تقلید آن زمان میرزای شیرازی به این مضمون نوشت:
که من وقتی روزه میگیرم از شدت گرسنگی و تشنگی عصبانی میشوم و ناخودآگاه دستور به قتل افراد بیگناه میدهم؛ لذا جواز روزه نگرفتن مرا صادر بفرمایید!
میرزای شیرازی در پاسخ به ناصرالدین شاه نوشت:  بسمه تعالی حکم خدا قابل تغییر نیست. لکن حاکم قابل تغییر است. اگر نمی‌توانی به اعصابت مسلط شوی از مسند حکومت پایین بیا تا شخص با ایمانی د
* وقتی آتیش می افته به زندگیم و به خدا میگم خدایا چرا با من این کارو می کنی ... و مداح می خونه : " أتسلّط النار علی وجوه خرت لعظمتک ساجدة " ( آیا آتش را بر چهره هایی که در برابر عظمتت به سجده افتاده اند مسلط می گردانی ؟ ) . اون وقته که می فهمم نباید تقصیرا رو بندازم گردن خدا ...
** خیلی توی زندگیم این تلاشِ خدا رو دیدم که سعی می کنه این آیه رو هر چه بیشتر بهم تفهیم کنه : " لکی لا تاسوا علی ما فاتکم و لا تفرحوا بما آتاکم ... " ( تا به خاطر آنچه از دست دادید ناراحت
آموزش کامل ساخت قالب وردپرس
در دوره آموزش طراحی و برنامه نویسی قالب و پوسته وردپرس، شما گام به گام همراه با مدرسین دوره، اچ تی ام ال یک سایت واقعی رو از صفر و برپایه HTML5 طراحی ، اون رو ریسپانسیو میکنید و سپس به صورت استاندارد تبدیل به وردپرس می کنید.

هدف از این دوره، آماده سازی کارآموز برای پروژه های واقعی موجود در بازار هست و از هرگونه ارائه مطالب تئوریک اجتناب شده است.

شما در دوره طراحی قالب وردپرس ، به صورت گام به گام با اصول برنامه نویس
آموزش کامل ساخت قالب وردپرس
در دوره آموزش طراحی و برنامه نویسی قالب و پوسته وردپرس، شما گام به
گام همراه با مدرسین دوره، اچ تی ام ال یک سایت واقعی رو از صفر و برپایه
HTML5 طراحی ، اون رو ریسپانسیو میکنید و سپس به صورت استاندارد تبدیل به
وردپرس می کنید.
هدف از این دوره، آماده سازی کارآموز برای پروژه های واقعی موجود در بازار هست و از هرگونه ارائه مطالب تئوریک اجتناب شده است.
شما در دوره طراحی قالب وردپرس ،
به صورت گام به گام با اصول برنامه نویسی
بسم الله رمز ورود هر کاری است و سلام گفتن عالی ترین کلمه برای آغاز هر ارتباطی است؛ پس سلام برای همه کسانی که دارن این مطلب رو می خوانند.
من این وبلاگ را ساختم تا انگلیسی را برای شما هر روز درس بدهم. امید است که روزی بیاید که از مطالب استفاده کافی را برده باشید و به انگلیسی مسلط شوید.
محتواهای این وبلاگ عبارت خواهد بود از :

لغات
جملات
گرامر
صدا یا آهنگ
فیلم کوتاه
کتاب به صورت پی دی اف
بعد سلام ، بهترین عبارت معرفی می باشد پس من خودم را معرفی می کن
این را هم امروز خواندم:
‌خودمراقبتی و نادیده گرفتن نابرابری های اجتماعی سیمین کاظمی
آنچه که تحت عنوان خودمراقبتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کروناویروس، از طرف مراجع بهداشتی توصیه می شود، اگر چه در نگاهی گذرا ساده، عقلانی و قابل دسترس و موثر به نظر می رسد، اما چون مبتنی بر برخی مفروضات غیر واقعی است، در نگاهی دقیق تر لوکس بودن و غیرموثر بودنش آشکار می شود
 یکی از مفروضات خودمراقبتی این است که همه مخاطبان پیام های خودمراقبتی به سطحی کا
داستانی از دیدار امام زمان(عج) با فرد آهنگر
شخصی که مسلط به علوم غریبه بود، توانست در زمان خاصی، مکان حضور امام زمان(عج) را در بازار آهنگران شناسایی کند، و پس از آن به سرعت برای دیدار ایشان راهی محل شد و مشاهده کرد که حضرت در کنار دکانی نشسته است که صاحب آن بی‌توجه به ایشان مشغول نرم کردن آهن است، اما پس از مدتی مشاهده کرد که پیرمرد صاحب دکان به امام زمان(عج) گفت: «یابن رسول الله، اینجا مکان گرمی است اجازه دهید برای شما آب خنک بیاورم».
ادامه مط
❗️ڪودڪان میزان امن بودن خود را از هیجانها و واڪنشهای والدین متوجه میشوند:
✅ پس در شرایط استرس زا و بحرانها، هنگام گفتگو با ڪودڪ، با آرامش صحبت ڪنید. تلاش ڪنید بر ترسهایتان مسلط باشید. اگر ڪودڪ متوجه نگرانی شما شد، علت نگرانی خود را به زبان ساده و قابل فهم با او درمیان بگذارید. ڪودڪ را تشویق ڪنید درمورد اتفاقات و ترسهایش صحبت ڪند و شما گوش ڪنید. اما برای حرف زدن او را تحت فشار قرار ندهید.به ڪودڪ بگوئید ڪه احساس ترس یا نگرانی در این شرایط طبیع

شما هم با خودتون زیر لب و تو افکارتون حرف میزنید ؟!
  دو سه روزه اینجوریم :(
به زبان مادری و فارسی حرف میزنم و خودم به خودم جواب میدم :( 
فقط شانس آوردم به زبان های دیگه ای  مسلط نیستم وگرنه با این همه فکر و خیال ، رسما میرفتم اون دنیا :|:(
 در همین باب بخوانیم (اینجا) 
بهترین و بدترین راه پیدا کردن متخصص کاشت مو خوب
به‌طور کلی بهترین راه برای پیدا کردن یک متخصص کاشت مو خوب مراجعه به یک متخصص پوست، پزشک عمومی یا سایر تخصص‌های مرتبط با پوست و مو است. و شاید بدترین راه برای پیدا کردن این متخصص و بهترین کلینیک کاشت مو در شهرتان، توجه به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت یا تبلیغات تلوزیونی، تبلیغات محیطی در شهر‌ها و بازاریابی‌های امروزی  باشد. قبل از به دام افتادن در دام بازاریابان باید به یک نکته مهم توجه کن
از در دفتر خوابگاه که امدم بیرون پر بغض بودم. چند لحظه توی کنجی دیوار اجری ایستادم. یاد خودم انداختم که بچه ها به خاطر من قطار را از دست داده اند و منتظرند. اشک هایم را پاک کردم و به خودم مسلط شدم. دم در شکوفه گفت امروز دوبار دیدمت ولی تو منو ندیدی و من قبل اینکه بغضم بترکد از گیت رد شدم. کوی خوابگاه را رد کرده بودیم که به صدای بلند گریه گفتم خسته شدم. کمی طول کشید تا باز جمع و جور شوم. نزدیک های در خروج بودیم که گفتم: وای! حالا باز مامانم با یه سینی
شرایط روحی بسیار پیچیده‌ی سده‌ی چهارم (ق.م) بیان تام خویش را از افلاطون می‌یابد : در طبیعت مترقی هنر او و خصلت محافظه‌کار فلسفه‌اش ، در طبیعت‌گرایی گفتارش که از شکلک [؟] مردم عوام به عاریت گرفته و در پندارگرایی تعالیمش که ریشه‌شان در برداشت اشرافی از زندگی است . در همه‌ی ادبیات یونان فرد دیگری را نمی‌توان یافت که به اندازه‌ی وی از ته دل مدافع آرمان‌های فرهنگی اشرافیت باشد . 'پیندار' تعادل میان نیروهای جسمی و روحی را بیش از این مشتاقانه ن
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دونفر با هم حرف می زدند...یکی خدا و دیگری بنده. کلمات رد و بدل شده حکایت از مسلط بودن خدا و مرتبه بلند او داشت.
بنده گفت: خدایا هر چیز برای من سخت است برای تو راحت است... تو مسلطی ولی من در سلطه تو راحتم
خدا گفت: تو را برای خودم ساختم... مخلوق طاغوت شکن من... با اذن من مختصات قدرت را عوض کن.
طاغوت گفت: بی اذن من حق ایمان آوردن به خدا را نداشتی...
بنده گفت: خدا با آن همه قدرت مجبورم نکرد...تو ه
✳️ استخدام مهندسین مشاور آب و محیط خاورمیانه
مهندسین مشاور آب و محیط خاورمیانه واقع در #تهران جهت تکمیل تیم طراحی خود به تعدادی افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:
کارشناس طراحی برق صنعتی  با حداقل 7 سال سابقه طراحی مرتبطداشتن تجربه طراحی در صنایع معدنی در اولویت است
متقاضیان محترم واجد شرایط درصورت تمایل به همکاری سوابق تحصیلی و کاری خود را به آدرس ایمیل درج شده ارسال نمایید.
Info@mewe-ir.com
_____________________________✳️ استخدام مجموعه داروخانه صبا
یک س
۲۷۱۹ - خاندان پهلوی کسر شأن خود می‌دانستند برای فرزندان‌شان مربی ایرانی بگیرند و به معلمان اروپایی روی می‌آوردند. معلمانی که تلاش می‌کردند تا خودسرانه در سراسر کاخ نفوذ کنند و بر همه مردان کاخ مسلط شوند.از جمله این افراد «ژوئل فویه» معلم فرانسوی «رضا پهلوی»، با اصالت یهودی بود که بعدها مشخص شد جاسوس دولت فرانسه بوده است!برگرفته از: کتاب «محافظ شاه» (علی شهبازی)، ص۱۹۶
دانلود فایل اصلی
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به‌خاطر علمی که تحصیل کرده‌اند، توانسته‌اند
همه‌ی دنیا را تصرّف کنند. شما میدانید آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از
کشورهای اروپایی ــ حتّی کشورهای کوچک ــ سالهای متمادی، بعضی‌شان قرنها،
توانستند کشورهایی را تصرّف کنند، هستی‌های آنها را به باد بدهند و
نابودشان کنند؛ بر ملّتها اقتدار پیدا کردند و مسلّط شدند، به‌خاطر علم؛
دنبال علم بودند. ما غفلت کردیم، از قافله‌ی علم عقب ماندیم، با آن سابقه‌ی
تاریخی،
آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به‌خاطر علمی که تحصیل کرده‌اند، توانسته‌اند
همه‌ی دنیا را تصرّف کنند. شما میدانید آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از
کشورهای اروپایی ــ حتّی کشورهای کوچک ــ سالهای متمادی، بعضی‌شان قرنها،
توانستند کشورهایی را تصرّف کنند، هستی‌های آنها را به باد بدهند و
نابودشان کنند؛ بر ملّتها اقتدار پیدا کردند و مسلّط شدند، به‌خاطر علم؛
دنبال علم بودند. ما غفلت کردیم، از قافله‌ی علم عقب ماندیم، با آن سابقه‌ی
تاریخی،
بوعلی(ابن سینا) در قانون از عشق به عنوان یه بیماری یاد میکنه."""ابن سینا در کتاب قانون خود تعریفی از عشق آورده است ، اما منظور عشق او در آن ، نوعی وابستگی و جذبه ی مالیخولیایی یک انسان به انسان دیگر است . بنابراین ابن سینا در این کتاب ، عشق را نوعی بیماری می داند و به راه های درمانش نیز اشاره می کند . تعریف او در این باره چنین است : " عشق نوعی بیماری مشابه مالیخولیاست که انسان خودش را بدان مبتلا می سازد، بدین طریق که نیکویی و شایستگی برخی صورت ها و ش
شاید اگر ما هم صبر و تاب و تحمل خدا رو داشتیم دیگه شکست معنی پیدا نکرد و خیلی از معضلات جامعه بشری امروز رو نداشتیم...
دمت گرم خدا که همه چیزو با هم و در کنار هم پیش میبری گرچه یکی سنگ باشه و دیگری شیشه.
ما امکانات و احتمالات رو مسنجیم و برنامه ای تدارک می بینیم حالا اگر شد که شد و اگر نشد یا بخشی از اون شد در هر حالت ما شرایط جدیدی داریم که لازم نیست هیچ گونه ناراحتی و ناخوشی به خودمون راه بدیم، متناسب با شرایط جدید کار رو ادامه میدیم. فقط کافیه هم
استخدام مدیر تولید(صنایع غذایی) آقا در شرکت تولیدی و بازرگانی

شرکت تولیدی و بازرگانی معتبر جهت تکمیل و توسعه نیروی انسانی خود در استان البرز، از افراد واجد شرایط مطابق اطلاعات مندرج در جدول ذیل دعوت به همکاری می نمایند.
مسلط به فرآیند خط تولید/بسته بندی و محصولات غذاییجنسیت: آقامحدوده کرج
متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل درج شده ارسال نموده و یا با شماره تلفن درج شده شرکت تماس حاصل فرمایند.
یادگیری گرامر انگلیسی مثل یه بازیه. بعضی ها استعداد خوبی تو یادگیری
زبان دارن و راحت تر به یه زبان دیگه مسلط میشن، ولی خیلی از ما باید با
فعل و ضمیر و جمله و …کلی سر و کله بزنیم تا بالاخره تو ذهنمون بمونه که چی
به چی شد! تو این مقاله چندتا از روش هایی که بهتون کمک میکنه تو یادگیری
گرامر انگلیسی پیشرفت کنین رو بهتون معرفی میکنیم.
ادامه مطلب
چند روزی هست که پسر شیرین زبانم دچار لکنت شده. گل قشنگم با اینهمه مهارت در حرف زدن و حرفای قشنگ زدن، به یکباره قدرت تکلمش آسیب دید.
دیشب که حال من خیلی بد بود و حال برنا و همسرم، لکنت برنا تشدید شد.
فقط خوب بود که چندی قبل ترش مشاورم خیلی اتفاقی گفته بود این اتفاق برای یکسری از پسرهای بین ۲ تا ۴ سال میفته و خودبخود رفع میشه. در نتیجه در شروع غین بحران مسلط تر بودم به خودم ولی وقتی قضیه جدی تر شد، فشار خییییلی زیادی بهم اومد و غم توصیف ناپذیری روی
سپیدِ عزیز و بزرگوار، سلام
می‌دانم که شرایط مهم و حساسی داری و نمی‌خواهم زیاد وقتت را بگیرم. کوتاه بگویم که این‌روزها ما هم حسابی به‌یادت هستیم و برایت دعا می‌کنیم و امیدوارم که توان‌مند و قبراق باشی. تو چه بسیار گران‌قدر هستی و ما سالیان دراز از قَدرَت غافل بودیم. ما را ببخش اگر در شکرگزاری حضور ارزشمندت کوتاهی کردیم. این روزها تا می‌توانی مواظب خودت باش که چشم امید خیلی‌ها به‌توست. خودت را حسابی قوی کن و با توان و انگیزۀ بالا، در آماد
خدا این قابلیت رو به پسرا داده که از یه دختری خوششون بیاد،راجبش فکر کنند،بررسی کنند،یه نگاه به سرتا پای خودشونم نندازن حتی!و سرشونو بندازن پایین برن به دختره پیشنهاد ازدواج بدن.
تازه همون لحظه هم از دختره جواب مثبت یا منفی یا نظرشو بخوان!!
دخترِ بیچاره هم دو راه داره.یا عصبی بشه (که قطعا میشه) و بروزش بده و سرتا پای پسره رو قهوه ای کنه.یا اینکه بروز نده و محترمانه طرفو بپیچونه که بره رد کارش.
بعد از سالها به این درجه از عرفان رسیدم به خودم مسلط
5 روش فوق العاده برای آموزش سریع اکسل
آموزش سریع اکسل امروزه یکی از نیاز های ضروری محیط کار و شرایط استخدام شدن در محلی  تسط بر اکسل میباشد اما به دلیل داشتن دانش سطحی از اکسل از آن ترس دارند و یا اصلا هیچ اطلاعاتی راجع به آن ندارند.
اگر شما شاغل هستید و یا  باید خیلی سریع به اکسل مسلط شوید با ما در ادامه همراه باشید تا با 5 روش طلایی به شما یاد دهیم که در کوتاه ترین زمان به اکسل مسلط شوید.
1. نفس عمیق بکشید
تا اسم اکسل میاد بعضی ها اصلا میگن خوب نی
خلاقیت نعمتی است که همه کودکان با آن متولد می‌شوند. بیش از ۹۰درصد کارهای کودکان خلاقانه است و همین کارهای کوچک همراه با خلاقیت و پشتکار است که باعث می‌شود کودکان به سرعت تمام مهارت‌هایی را که برای زندگی آینده‌شان لازم است، فراگیرند.
حفظ تعادل، یادگیری مهارت‌های حرکتی، راه رفتن و حرف زدن از جمله مهارت‌هایی است که کودک در چند سال اول زندگی خود به آنها مسلط می‌شود.
ادامه مطلب...
«٥٦»فَأَمَّا الَّذِینَ‌ کَفَرُوا فَأُعَذِّبُهُمْ‌ عَذاباً شَدِیداً فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَةِ‌ وَ ما لَهُمْ‌ مِنْ‌ ناصِرِینَ‌ 
و امّا گروهى که کافر شدند،در دنیا و آخرت به عذابى سخت عذابشان مى‌کنم و براى آنها هیچ یاورانى نیست. 
«٥٧»وَ أَمَّا الَّذِینَ‌ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصّالِحاتِ‌ فَیُوَفِّیهِمْ‌ أُجُورَهُمْ‌ وَ اللّهُ‌ لا یُحِبُّ‌ الظّالِمِینَ‌ 
و امّا کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته انجام داده‌اند،پاداش‌هاى
شخصی که مسلط به علوم غریبه بود،توانست در زمان خاصی،مکان حضور امام زمان(عج)را در بازار آهنگران شناسایی کند،وپس از آن به سرعت برای دیدار ایشان راهی محل شد و مشاهده کرد حضرت کنار دکانی نشسته که صاحب آن بی توجه به حضرت کارش را انجام میدهد اما دقایقی بعد مرد صاحب دکان گفت :(یابن رسول الله،اینجا مکان گرمی است اجازه دهید برای شما آب خنک بیاورم)
ادامه مطلب
حضرت ابوالحسن ع هر که برادرمومنش براب حاجتی نزد اواید  رجمتی باشد که خدای تبارک وتعالی بسوی او کشانیده  پس اگر انرا بپزرد بولایت ما پبوستن داده وولایت مابولایت خدا  پیوسته است و اگر با وجود انکه توانایی بر قضا حاجت او دارد اورا رد کند خدا در فبرش ماری از اتش باو مسلط کند که روز قیامت اورا بکزدچه انکه امرزبده یا معذب گناه. دیگری داشته یا نداشنه باشد  واگر حاجت خواه اورا معذور دارد وضعش بدتر است شرح یعنی علاوه بر گزیدن مار عذابش بیشترش  کنند
کیوان ساکت در سال 1340 در شهر مشهد چشم به جهان گشود. والدین او نه تنها تحصیلات عالی داشتند، بلکه به هنر نیز بسیار علاقه‌مند بودند. مادر او که مدیر یکی از دبیرستان‌های مشهد بود، در جوانی آکاردئون می‌نواخت و به نقاشی نیز علاقه مند بود و همین علاقه باعث شد تا کیوان خردسال را برای آموزش طراحی و نقاشی رنگ روغن، نزد اساتید مطرح آن زمان، همچون استاد صادق پور و استاد پیراسته بفرستد. پدر او نیز به ادبیات ایران بسیار مسلط و جد پدری او نیز شاعر بود. نام خ
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
دیروز امتحان فیزیو داشتم خیلی مسلط بودم و خوب خونده بودم اما استاد واقعا سوالای بیخودی داده بود ک...نمیدونم واقعا چی میشه:|
بعد از امتحان فیزیو امتحان عملی بافت داشتیم با اینکه از نظر خیلی از بچه ها سخت بود اما من خوب دادم..
بعد امتحان اومدیم خوابگاه کلی خوابیدیم بعد رفتیم بیرون بعد اومدیم فوتبال دیدیم و باز حرف زدیم و تمام
از ی چیزی خوشم نمیاد ازینکه از ی جای حرفامون از شوخی میگذریم و جدی میشیم و اینجاست که" ذ "ضد حال میزنم تو حالمو هی از .....میگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها