نتایج جستجو برای عبارت :

چطور طراحان وب از متن باز بودن بهره میبرند؟

دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی  

دانلود فایل 

دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند How Designers Think ...archibook.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیشند-How-Desi...۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - نام کتاب : How Designers Think The Design Process Demystified نویسنده : Bryan Lawson ویرایش : 4 سال انتشار : 2005 فرمت : PDF تعداد صفحه ...
دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی :: دانلود کتابdownload-book-ketab2.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیش...دانلود رایگان کتاب طراحان چگونه می ان

انجمن طراحان گرافیک ایران

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران IGDS (مخفف Iranian Graphic Designers Society) در سال 1376 خورشیدی به کوشش مرتضی ممیز و با شرکت و عضویت گروهی از طراحان گرافیک ایران شکل گرفت وکشور ایران به عضویت ایکوگرادا Icograda (انجمن بین المللی طراحان گرافیک) درآمد. هدف این انجمن، رشد و اعتلای کمی و کیفی حرفۀ طراحی گرافیک در ایران بود.

کاربران و دانش پژوهان گرامی در این بخش پاورپوینت جامع و کامل کتاب طراحان چگونه میاندیشند در 41 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت عالی آماده دانلود جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

کتاب طراحان چگونه می اندیشند.دانلود کتاب طراحان چگونه میاندیشند.خرید کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند pdf.قیمت کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند برایان لاوسون.پاورپوینت کتاب طراحان چگونه می اندیشن
آیا می خواهید از اسرار چگونه طراحان برتر گرافیک آرم های خود را ایجاد کنند؟
این مقاله دقیقاً نشان می دهد که چگونه طراحان برتر آرم های امروزی ، آرم های خود را ایجاد می کنند. این فرایند طراحی را نشان می دهد که این طراحان برای رسیدن به طراحی لوگوی نهایی خود می روند.

ادامه مطلب
ظاهر وب سایت تأثیر بسیار زیادی در ترافیک سایت و میزان موفقیت آن خواهد داشت. به همین دلیل نحوه طراحی سایت بسیار مهم است. خوشبختانه ، وردپرس افزونه های مفید زیادی رو ارائه می دهد که می توانند به شما در کاهش بار کاری و صرفه جویی در زمان و وقت کمک کنند. در این پست ما لیستی از بهترین افزونه های وردپرس برای طراحان وبسایت تهیه کرده ایم و به بررسی و توضیح آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
ایکوگردا Icograda  

انجمن بین المللی طراحان گرافیک (ایکوگرادا) در 27 آوریل سال 1963م با شرکت کارگاه ها و انجمن های مختلف طراحی گرافیک، در شهر لندن، تشکیل شد. منظور از تشکیل این انجمن، افزایش نقش حیاتی طراحان گرافیک، در جامعه و اقتصاد بود. ایجاد ارتباط بین طراحان گرافیک و ارتباط بصری جهان و رسیدن به ساختار ارتباطی منسجم در این زمینه، از وظایف ایکوگراد است. ایکوگرادا در بسیاری ازکشورهای جهان عضو دارد. هفتم اردیبهشت، روز سالگرد ایکوگرادا و «روز جه
یک  از مهم ترین لازمه تحقق رویاها و پیوستن به آرزوهایمان این است  که پول در جیبمان داشته باشیم و برای داشتن ثروت بی‌حدوحصر، باید بدانیم که چگونه می‌توانیم راه های مهربان بودن با پول را دریابیم و چطور درآمدمان را خرج کنیم و همچنین مهارت‌های لازم برای انجام شغل را داشته باشیم.

در این مقاله نکاتی را مطرح می‌کنیم که نشان می‌دهد چطور با پول مهربان باشیم.لازمه تعبیر رویاها و به حقیقت پیوستن آرزوها این است که پول در جیبمان داشته باشیم و برای
اینطور نیست که من خیلی خمار اینترنت باشم و استخون‌درد گرفته باشم از نبودنش. فقط نمیدونم با زندگیم چیکار کنم. نمیدونم بعد یه روز طولانی که از دانشگا برمیگردم چطور خستگیمو در کنم. چطور با مامانم اینا تماس تصویری بگیرم. چطور جزوه و ویس دانلود کنم. چطور گوگل کنم که چرا سرامیکای کف اتاقمون بلند شدن و صدا میدن. 
و به طور کلی، بیشتر نگرانم که قراره چی بشه. قراره اینطوری بمونه؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبا
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون
آموزش نرم افزار 3D Max به صورت کاربردی
آموزش نرم افزار 3D Max به صورت کاربردی توسط اساتید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در یک دوره ی 100 ساعته برگزار می شود.
تمامی افرادی که کارهای طراحی مانند طراحی داخلی و خارجی، طراحی صنعتی و طراحی سه بعدی انجام می دهند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.
کار با نرم افزار کمک بسیاری به طراحان از جمله معماران، گرافیست ها، فیلم سازان و انیمیشن سازان نموده است به طوری که می توان با این نرم افزار طراحی های خود را
در این مقاله شما را با مریم مقیسه یکی از طراحان صنعت زیورالات اشنا میکنیم اینکه خانم مریم مقیسه کیست و در حال حاضر چه کارهایی انجام میدهدهمچنین درنشریه ما شما با انواع اموزشها و مطالب گوناگون و مفید در رابطه با طراحان و زیورالات و سنگها اشنا میشوید
چقد هوا خوبه...منکه فردا نوبت ارائه ی پروژه ای رو ندارم که انجام ندادم تایپش نکردم و تستش هم نکردم...شما چطور؟؟منکه اصلا معدلم وابسته به سه واحد پیشرفته ی فاکی نیست...شما چطور؟منکه نمیخوام شب زلزله بیاد اصلا قیامت شه تا صبح نرسه...شما چطور؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو
بهترین‌ طراحان سایت

افراد و شرکت‌های مختلفی در حال حاضر خدمات طراحی سایت را با امکانات و ابزار مختلف ارائه می‌دهند. سایت‌های مختلفی که به سرعت طراحی می‌شوند و کافی است یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید تا با بسیاری از لینک‌های تبلیغاتی آشنا شوید. طراحی سایت خلاقانه، طراحی سایت تخصصی، طراحی سایت نوین، طراحی سایت در سه سوت و بسیاری دیگر از این موارد هستند که مشتری را راغب به کلیک و ثبت سفارش می‌کنند. اما چطور می‌توان با صرف هزینه و
تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی رفتم. تا الآن!
ا
مرز باریکیست بین گستاخ بودن و صراحت کلام، مرز باریکی بین عشق و نفرت و مرزی بین دروغ و محافظه کار بودن... گاه نمیفهمیم که با یک کلام چطور یکی را آنقدر میرنجانیم که هرچه هست و نیست به یک ثانیه از دست میرود.. باید مراقب همه چیز بود...مراقب حرف زدن ها، مراقب عشق ها، مراقب مهربانی ها...
فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساخت و ویرایش عکس ها بکار می رود ، علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، In design جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.
همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار ها هستند.
به طور مختصر می‌توان گفت Photoshop ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند .
طراحان گرافی
میزان میل جنسی در افراد متفاوت است و در زندگی زناشویی عدم تعادل بین میل جنسی زوجین ممکن است باعث  مشکلات فراوانی شود . برخی افراد سرد مزاج و با میل جنسی کم و برخی گرم مزاج و با میل جنسی زیاد هستند.میتوان از روی مشخصات ظاهری چهره ی افراد میزان شهوتی بودن آنها را تشخیص داد !با ما در ایران ناز همراه باشید:

چطور بدانیم میل جنسی یک فرد کم است یا زیاد؟ چطور تشخیص دهیم فرد مقابل میل جنسی کمتری از ما دارد یا بیشتر؟ اندازه و شکل صورت می تواند میزان م
استفاده از دهانشویه برای مبارزه با بوی بد دهان،مقابله با پوسیدگی دندان،جلوگیری از خونریزی لثه و همینطور از بین بردن باکتری های دهان و دندان استفاده می شود.شما می توانید به جای صرف هزینه های زیاد برای تهیه دهانشویه های شیمیایی، خودتان در منزل دهانشویه خانگی تهیه کنید.مزیت این دهانشویه ها هم طبیعی بودن آن ها و هم مقرون به صرفه بودن آنها می باشد. همراه ما باشید تا تهیه انواع دهانشویه خانگی به وسیله موادطبیعی را یاد بگیرید.

ادامه مطلب
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
طراحی در دفترِ کار گاهی سخت می‌شود. این را می‌دانیم، چون از طراحان پرسیده‌ایم.
 گاهی ارتباط برقرار کردن با طراحان گرافیک کار سختی است. آنها اصطلاحات و نرم‌افزارهای خاص خودشان را دارند که ممکن است شما سر در نیاورید. برای همین مهم است که سوالات درستی بپرسید که به پیشرفت پروژه و رسیدن به یک نتیجهٔ رضایت‌بخش کمک کند.

ادامه مطلب
۱: زندگی عجب داستان پیچیده ای داره. عجب ناگفته ها و ناپیدا شده ها! هر روز یه ایده ی جدید، یه تیوری جدید می یاد و یا اینکه بوده و تو تازه پیداش می کنی! اینکه چطور شد که ما این شدیم، رفتارهای ما چطور شکل گرفت! ما به عنوان ادمیزاد، از کجا امدیم و چطور شد که از مرز بی نهایت بد تا مرز بینهایت خوب متنوع شدیم! اصلن مرز خوب و بد چطور شکل گرفت؟ مردم جامعه را می سازند یا جامعه مردم را؟ کدومش اول اگاهانه اتفاق افتاد...زندگی عجب داستان پیچیده ای دارد. 

ادامه مط
طراح وب چیست؟
طراح وب مسئول ایجاد وبسایتهای جذاب و کاملا کاربردی است، اما آنها بیشتر از این کارها را انجام می دهند. اگر فردی خلاق هستید و از لحاظ فنی مایل هستید، وقت آن است که در مورد نقش طراحان وب یاد بگیریم و به همین دلیل نقش مهمی در دنیای مدرن امروز کسب و کار بازی می کنند. در ادامه بخوانید و می توانید در مورد وظایف طراح، چگونگی واجد شرایط بودن، جایی که آنها استخدام شده اید، و آنچه که در این زمینه به نظر می رسد، شغل مورد نظر را بیاموزید.

ادام
اموزش فتوشاپ کاربردهای زیادی در عرصه های مختلف  دارد مثل گرافیست‌ها، ناشرین کتاب و مجلات، چاپخانه‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس‌ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …  بنابراین در زمان تکنولوژی حال، فتوشاپ یک نرم‌افزار به حساب نمی‌آید بلکه یک صنعت به شمار می‌آید.
http://abcd1234321.blog.ir/1398/08/14/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE
شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس ( آی نوتی) به شماره ثبت 419710 و شناسه ملی 10320710696 و کد اقتصادی 411556354471 توانسته است پس از پنج سال تحقیق و توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم از دی ماه سال 1395 پروژه ای با نام " آی نوتی (iNoti)" را در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق بخشی به تولید و اشتغال در فضای کسب و کارنوین در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال آغاز نماید. در طرح آی نوتی حوزه فعالیت شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس به هفت بخش اصلی تقسیم شده که مختصرا به آن
دیشب با عمه رفتیم پیتزا فروشی سلول ۱۶ ، ایده این پیتزا فروشیو مثه اینکه دونفر که تو زندان بودن (فک کنم به خاطر مهریه ) داشتن ، که الان ۱٪ از پولاشونو صرف زندانیای غیر عمد میکنن ، گارسونا خیلی خوش برخورد بودن ، همشون لباس مشکی و سفید راه راه پوشیده بودن ، و داخلش بشکه و میله بود ، حتی ظزفاشم شبیه زنداییا بود ، ایده جالبی بود۰
عکسو چطور میچرخونن ؟☹
دیشب با عمه رفتیم پیتزا فروشی سلول ۱۶ ، ایده این پیتزا فروشیو مثه اینکه دونفر که تو زندان بودن (فک کنم به خاطر مهریه ) داشتن ، که الان ۱٪ از پولاشونو صرف زندانیای غیر عمد میکنن ، گارسونا خیلی خوش برخورد بودن ، همشون لباس مشکی و سفید راه راه پوشیده بودن ، و داخلش بشکه و میله بود ، حتی ظزفاشم شبیه زنداییا بود ، ایده جالبی بود۰
عکسو چطور میچرخونن ؟☹
خیلی از دوستان من که طراح هستند از منابع مختلفی برای طراحی های خود استفاده می کنند اما نام یکی از این منابع بسیار معروف تر ، ملموس تر و آشناتر از دیرگری ها در بین طراحان است. در این مقاله قصد دارم این وبسایت را معرفی کرده و چند تصویر از فضای سایت آن برای شما بفرستم . 
خب نمیخوام بیشتر از این شما رو کنجکاو نگه دارم و میخوام بگم که اسم این وبسایت  FreePik (فری پیک) می باشد. شما می توانید با رفتن به لینکی که در زیر گذاشته ام وارد سایت فری پیک شوید. 

https:
(قصر ذهن من-1)

تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی
آموزش فتوشاپ برای طراحان
آموزش فتوشاپ برای طراحان و تمامی افرادی که علاقمند هستند نرم افزار فتوشاپ را یاد بگیرند، در مجتمع فنی تهران نمانیدگی انقلاب برگزار می گردد.
شرکت در این دوره ها برای عموم آزاد می باشد و به دلیل استقبال هنرجویان دوره ی آموزش فتوشاپ یکی از پر مخاطب ترین دوره های مجتمع فنی به شمار می رود.
جهت شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ برای طراحان می توانید به سات مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کرده تا شامل تخفیفات این مجموع
آموزش فتوشاپ برای طراحان
آموزش فتوشاپ برای طراحان و تمامی افرادی که علاقمند هستند نرم افزار فتوشاپ را یاد بگیرند، در مجتمع فنی تهران نمانیدگی انقلاب برگزار می گردد.
شرکت در این دوره ها برای عموم آزاد می باشد و به دلیل استقبال هنرجویان دوره ی آموزش فتوشاپ یکی از پر مخاطب ترین دوره های مجتمع فنی به شمار می رود.
جهت شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ برای طراحان می توانید به سات مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه کرده تا شامل تخفیفات این مجموع
 با مرور زمان اوج گرفتن هدایت طراحان به سمت طراحی لوگو برای مشتریان خود ، پیرو آن نرم افزار هایی که برای این امر مورد استفاده قرار میگیرد یک موضوع مهم و البته تاثیر گذار برای طراحی لوگو و کیفیت آن بحساب می آید . نرم افزار های متعددی وجود دارند که در اختیاران طراحان قرار میگیرد که هرکدام در جای کمک دستی برای طراحی لوگو است . اما در مقاله زیر به بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو که جزو حرفه ای ترین و برترین نرم افزار های طراحی آرم محسوب می شود اشار
اگر مدت 2 یا 3 سال به عنوان یک طراح UX کار کرده باشید، باید تمام این داستان ها و توییت ها را در مورد اینکه چگونه طراحی UX مرده است، واقعا وجود ندارد یا اینکه چگونه صنعت تغییر می کند و طراحی UX در چند سال مرده است و اکنون همه باید طراحان محصول (یا چیز دیگری) شوند.

من نمی گویم این داستان ها درست هستند یا من با آنها مخالف نیستم. من صادقانه فکر می کنم آنها بسیار متفکر هستند و ما را مجبور به فکر کردن در مورد آنچه "UX" واقعا و ما که به عنوان طراحان. اما آنها نی
چرا طراحان سایت باید سئوکار باشند و روش های سئو کردن سایت را بدانند؟
برای طراحان سایت امروزی، توسعه و ساخت یک سایت چیزی بیشتر از کارکرد، قابلیت استفاده و جنبه های زیبایی شناسی آن است. این روزها هر سایت تازه تاسیسی نیازمند استفاده درست از پروتکل های سئوست تا بتواند توسط گوگل و خزنده های آن به درستی خزیده شده و ایندکس شود.
واضح است که داشتن یک سایت خوب به جذب ترافیک زیاد کمک می کند. با اینحال برای اینکه مطمئن شوید ترافیکی که وارد سایت می شود مر
لورم ایپسوم (Lorem Ipsum) یا طرح نما به یک متنی تستی و آزمایشی، بی‌ معنی و بی اساس در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک، طراحی وب و... گفته می‌شود. طراح گرافیک و یا طراح وب سایت از این متن به‌ عنوان عنصری از ترکیب‌ بندی برای پُر کردن صفحه و ارائهٔ اولیهٔ شکل ظاهری و کلیِ طرح سفارش‌گرفته‌ شده‌ استفاده می‌کند، تا بتوانید با بهره گیری از این متن یک پروژه تکمیل شده رو به مشتری نشان بدهد. تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازهٔ قلم و ظاهرِ مت
توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام

نمی دونم چطور اومدی تو زندگیم و چطور از زندگیم رفتی و کجا رفتی.امابودنت چنگ زدن به چیزی به نام زنده گی بودنبودنت چنگ زدن برای قبول نبودن و اینکه چطور زنده مانده ام و اما زنده ماندم و تو ارزشمندترین و رازآلودترین و دردآور ترین یادی که همیشه به احترامت سر خم می کنم. 
نرم افزار راینو Rhinoceros یکی از نرم افزارهای طراحی مهندسی
دانلود نرم افزار Rhinoceros 3d  
نرم افزار راینو

نرم افزار راینو Rhinoceros یکی از نرم افزارهای طراحی مهندسی قدرتمند است که هم به طراحان حرفه ای و  معمولی اجازه می دهد که به طراحی اشکالی چون انواع مختلف مدل ها بپردازند.راینو یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مورد استفاده طراحان و بخصوص طراحان صنعتی است که در سال 1980 توسط برادران مک نیل (Mcneel)  ساخته شد.
ادامه مطلب
با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز و گرامی کافینتی گپ با طراحان برنامه نویسی به زبان سی شارپ این اقدام را نمود تا به مشتریان این سایت این امتیاز را بدهد که می توانند برنامه مورد نظر خود را سفارش دهند جهت سفارش یا به شماره:03157423790
شماره فکس:03157439701
آدرس:گلپایگان،میدان فردوسی،خیابان امام خمینی کوچه 33 کافینت گپ
یا به کانال تلگرامی ما:https://t.me/gapnetonlineبیایید عضو شوید.
برای دیدن نمونه کار های ما روی گزینه برنامه ها کلیک کنید در قسمت بالا
با تشکر از
⚜️ببین، بیا خودت کلاهت را قاضی کن! مگر می‌شود من، تو را نشناسم و خاطرخواهت شوم؟! مگر می‌شود بی‌آنکه بدانم با تو بودن به چه دردم می‌خورد دستم را توی دستت بگذارم؟! من انسانم‌ها! با همان مختصات عجیب و غریبی که خودت از روز اول در سیستمم تعبیه کرده‌ای. و بعد برای آفرینش من، باز هم تأکید می‌کنم، منِ با همین مختصات، به خودت آفرین گفته‌ای.❤️حالا این من، می‌خواهد بیشتر بشناسدت... من اغلب فکر می‌کنم به تو، به خودم، به نسبتمان، به اینکه من با این
ای مرگ بر این ساعت بی هم بودن...
....
راستش را بخواهی عزیز دلم ...گاهی بدجور از دست عکس هایت کفری میشوم ...انقدر که دوست دارم بکوبمشان به دیوار و به لبخند وامانده ات که هیچ وقت از جایش تکان نمیخورد بدو بیراه نثار کنم ..‌.چطور میتوانی به من زل بزنی و بخندی و پلک هم نزنی ...چطور میتوانی گونه های خیسم را با خنده های آدمکشت به مسخره بگیری ؟؟؟واقعا چطور؟؟؟توی یکی از منفور ترین هایشان با آن کلاه لبه دار و دست هایی که همیشه به سینه میزنی به وسعت تاریخ لبخند ز
سلام دوستان
امروز با معرفی یک سایت جذاب برای طراحان وب پارسی در خدمتتون هستم.
اگر طراح وب باشید شاید برای شما هم اتفاق افتاده که وقتی در حال طراحی یک بخشی از صفحه وب هستین توی انتخاب رنگ گیج بشین یا این که حتما از آیکون های وب بخواید استفاده کنید اما نگران افزایش حجم صفحه وب و کاهش سرعت سایت در نتیجه استفاده از وب فونت های سیمبل باشید.
اما جای نگرانی نیست سایت «متریال فارسی» اومده که به شما کمک کنه.
ادامه مطلب
27 قالب وب سایت برتر
استفاده از الگوهای وب برای طرح بندی وب سایت شما ممکن است توسط طراحان وب و طراحان وب مناسب باشد، اما اگر شما به یک سایت خوب نگاه کنید و مهارت های لازم برای ساخت HTML خودتان را نداشته باشید، می بینید که مقدار بسیار مناسب نمونه های آن وجود دارد، توسط برخی از طراحان واقعا هوشمند ساخته شده است.
برای نشان دادن این نکته، ما برخی از گزینه های خوب را که ممکن است چشم ها را به امکاناتی که قالب ها باید ارائه می دهند، گرد هم آورند  حداقل ه
لباس مجلسی ترک
استفاده از لباس مجلسی ترک در میان خانم های ایرانی بسیار رایج است و برند های ترکی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. شاید کیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از دلایل محبوبیت برند های لباس مجلسی ترک در ایران باشند.
امروزه در ایران اکثر فروشگاه هایی که به فروش لباس زنانه مجلسی اقدام می کنند، از لباس های خوش طرح و با کیفیت لباس ترکی بهره می برند. البته باید توجه داشت که این محبوبیت لباس مجلسی ترک تنها محدود به ایران و کشور های آسیایی ن
تایپوگرافی طراحی اسم در قلب ارتباطات تصویری و طراحی گرافیک است. هیچ طرحی بدون تایپوگرافی موفق نیست.* یک هنر و صنعت هنری که از روزهای نوع متحرک است ، طراحان دیجیتالی امروزه هنگام انتخاب نوع های مختلف ، آرایه های غیرقابل تصوری از امکانات دارند. چه روی کاغذ ، صفحه و چه در جوهر الکترونیکی ، خوانایی و بیان آن مهم است.* بهترین قلمهای معاصر از کجا آمده و چه کسی آنها را طراحی کرده است؟ خوشبختانه برای ما ، تایپوگرافی برای اکثر طراحان یک وسواس است ، یک
خانم هادسون ذهن:شرلوک،به چی فکر می کنی؟
من:از کجا فهمیدین که دارم فکر می کنم؟
جان ذهن:از چهره ات می شه این حالتت رو خوند.
من:به عجیب بودن بعضی آدم ها.
خانم هادسون و جان ذهن با هم:منظورت چیه؟
من:چطور بعضی از مردم می تونن بدون توجه و فکر کردن(حتی به مدت یک ثانیه)به مشکلات و غم های مردم دیگه راحت زندگی کنن.چطور می تونن بدون کمک کردن به دیگران و یا حتی فکر کردن به کمک کردن به دیگران راحت زندگی کنن.
خانم هادسون و جان ذهن:(سکوت)
من:چطور می تونن وقتی توانای
Summitsoft 5000 Fonts 1.0.0 نام یک مجموعه عظیم و فوق‌العاده از فونت‌های زیبای انگلیسی است که شما طراحان می‌توانید از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. این مجموعه، دارای 5000 فونت مختلف و بسیار زیبا است که با بهره‌گیری از آن می‌توانید طرح‌هایی بی‌نظیر و زیبا را خلق کنید. برای دانلود جداگانه هریک از این فونت‌ها، شاید مجبور باشید که چندین ساعت را در فضای وب به جستجو بپردازید. از طرفی، برای کار طراحی لازم است که چندین طرح مختلف را آماده و پس از مقایسه آن‌ه
راست چین بزرگترین فروشگاه قالب وردپرس، قالب جوملا، قالب اپن کارت، قالب whmcs و همچنین افزونه های معتبر و اورجینال وردپرس و whmcs است که در کنار موارد بالا به خرید اسکریپت و فایل آماده فتوشاپ نیز اشاره کرد.برای خرید قالب کافیست یکی از صدها قالب آماده را انتخاب کنید.
داشتن یک سایت با کیفیت برای هر فرد، شرکت، فروشگاه و هر کسب و کاری، اعتبار محسوب میشه. تا همین چند وقت پیش خیلی از افراد، به دلیل هزینه های سنگین طراحی، رفع ایراد و … از یک طرف و طولا
وقتی پا به این خوابگاه گذاشتم همینقدر دلم گرفته بود که حالا گرفته...حالا که آخرین شب بودنم در اینجاست...من چهارسال در این شهر فقط زندگی نکردم...من بزرگ شدم،تجربه کردم...آدم دیگری شدم...این روزهای آخر هرکجای شهر که پاگذاشتم یاد خاطرات بیشمارم می افتادم و تازه میفهمیدم که چقدرها در این شهر ریشه دوانده م...که سخت است اینکه این آدمها و این فضاها را بگذارم و بروم...و تازه بروم در شهر خودم که حس میکنم غریبه تر از این حرفها شده م با کافه ها و کتابفروشی ها
رسانه های اجتماعی برای بسیاری از هنرمندان حیاتی است. جوانب مثبت ، مکانهایی را که در آن مشغول به کار هستند ، شبکه سازی کرده و مشتری های جدیدی را در سال 2019 پیدا می کنند ، نشان می دهد.
رسانه های اجتماعی بخش مهمی از خود تبلیغ برای بسیاری از هنرمندان است. خواه به دنبال شغل جدید ، مشتری های جدید مستقل ، همکار خلاق باشید یا فقط برای ایجاد شهرت خود ، باید بهترین کار خود را از آنجا انجام دهید.
اما با انتخاب بسیاری از بسترهای اجتماعی ، چگونه می دانید از ک
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
نگاهی به زندگی روزمره
خودتان بکنید. چه کارهایی را بدون فکر کردن انجام می‌دهید؟ اینکه صبحانه‌تان را
چطور بخورید، چطور بند کفشتان را ببندید، چطور قدم بردارید، چطور ماشین را روشن
کنید ، هنگامی که احساس خاصی به شما دست می‌دهد چه کار کنید، چطور با دوستانان و
همینطور غریبه‌ها مکالمه داشته باشید و ... . زندگی همه ما مملو از همچنین فعالیت‌هایی
است. این فعالیت‌های کوچک و به ظاهر ساده می‌توانند تاثیر شگرفی در زندگی‌مان داشته
باشند.
ادامه مطلب
دیشب سردم بود.
پریشب هم سردم بود.
شب قبلش هم سردم بود.
می‌خوام یه پتو مسافرتی ژله‌ای بخرم و باهاش یه سرِهمی کلاه‌دار برای خودم بدوزم. جلوش هم زیپ داشته باشه. همش رو هم با دست می‌دوزم که چرخم خراب نشه.
بعدش شبا می‌پوشمش و بازم پتو رو خودم می‌کشم.
باید خودم به فکر خودم باشم. وگرنه هیچ وقت نه طراحان لباس‌های مدرن و کلاسیک به فکر مشکلات مردم تو سرما و گرما بودند و هستند و نه طراحان لباس اسلامی.
حالا شاید هم پتو مسافرتی‌ مذکور رو قهوه‌ای خریدم. خ
دیشب خوابم نمی برد و به گذشته فکر می کردم.انگار که اینهمه سالو پشت سر نذاشته باشیم، نزدیک بود.
به دوستای دوران کودکی فکر می کردم. دختر همسایه ی مادربزرگ، پسرخاله، دخترعمو. چقدر اون زمان بازی می کردیم.
اون روزای گرم تو کوچه های انزلی. امروز به شکل عجیبی مسیرامون خیلی از هم دور شده.
دختر همسایه ی مادربزرگ مونده تو شهر خودش ما تو شهر خودمون. پسرخاله دلش سنگ شده و صورتش صفحه ی گوشیش. دخترعمو هم ۸سالی میشه ندیدم.شکایت نیست، بیشتر تعجبه. اینهمه تغییر
خانم هادسون درون:شرلوک،به چی فکر می کنی؟
من:از کجا فهمیدین که دارم فکر می کنم؟
جان درون:از چهره ات می شه این حالتت رو خوند.
من:به عجیب بودن بعضی آدم ها.
خانم هادسون و جان درون با هم:منظورت چیه؟
من:چطور بعضی از مردم می تونن بدون توجه و فکر کردن(حتی به مدت یک ثانیه)به مشکلات و غم های مردم دیگه راحت زندگی کنن.چطور می تونن بدون کمک کردن به دیگران و یا حتی فکر کردن به کمک کردن به دیگران راحت زندگی کنن.
خانم هادسون و جان درون:(سکوت)
من:چطور می تونن وقتی تو
قابلیت‌های سقف کاذب

نصب از پائین ( وقتی که فاصله ی پشت سقف کاذب کم است )
نصب در سطوح بزرگ، یکپارچه، قوسی، ...
دمونتاژ و مونتاژ مجدد
دسترسی آسان به پشت سقف کاذب (متحرک بودن )
عدم دسترسی به پشت سقف کاذب (ثابت بودن )
گردش جریان هوا به داخل سقف کاذب ( باز بودن ) = حفظ حجم ساختمان علی رقم کاهش ظاهری ارتفاع سقف کاذب
عدم گردش جریان هوا به داخل سقف کاذب ( بسته بودن ) = ایزوله کردن و کاهش حجم ساختمان در اثر کم کردن ارتفاع سقف کاذب
تامین مواد اولیه آسان
جابجا
چطور شیک‌ پوش باشیم؟
امروزه شیک‌پوشی و خوش‌لباس بودن اهمیت زیادی دارد. لباس شما بیش از آنچه که فکر می‌کنید حرف برای گفتن خواهد داشت؛ بنابراین باید به لباس‌های روزانه‌تان اهمیت بدهید و برای انتخاب آنها وقت بگذارید تا همیشه خوب به نظر برسید.
ظاهر شما نشان‌دهنده‌ی شخصیت شماست. وقتی خوب لباس می‌‌پوشید، این پیام را به دیگران منتقل می‌کنید که به خودتان اهمیت می‌دهید. با این نوشته همراه باشید تا ببینید که چگونه شیک‌ پوش باشیم.
ادامه مطلب
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 
   درست است که من میدانم بچه ای که تب دارد را باید چطور تیمار کرد، یا اینکه چه غذایی برایش پخت، یا چطوری بغل اش کرد و یا حتی چطوری پوشکش را عوض کرد یا اگر پایش قرمز شد چطور خوبش کرد، اما در مورد بچه داری که چیزی بسیار فراتر از اینهاست هیچ چیز نمیدانم. که اگر میدانستم یک دمبل 1.5 کیلویی نمیدادم دست یومونچه ای که حوصله اش سر رفته تا با آن بازی کند.
رخ مهره ای است که بعنوان مهره ای سنگین شناخته شده است (با سوار سنگین اشتباه نشود). بنابراین اغلب شطرنجبازان از رخ تنها در آخربازی نهایت استفاده را می برند. 
استاد بزرگ نایجل دیویس در این درس بما می آموزد که چطور می توان از رخ ها در وسط بازی هم بهره کافی را برد. 
ادامه مطلب
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
چطور ندیدمت؟
این یه قدم مثبته؟
که‌متوجه حضورت اونم درست پشت سرم نشدم؟؟؟
چرا؟
الان میگی پشت سرت نشسته بودم...!
کی باورش‌میشه ندیدمت!
....
چرا درست وقتی تصمیم میگیری فراموشش کنی انقددد بهت نزدیک میشه که نتونی نادیده اش بگیری ؟؟؟چرا این شکلیه؟؟؟
من گناه دارم خدا...
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
تموم لذت‌ها رو به بعد موکول کردیم. دور خودمون دیوار کشیدیم تا یه‌وقت پامون نلغزه.ما می‌خواستیم خوب باشیم. می‌خواستیم متعادل باشیم و هیچ کار احمقانه‌ای نکنیم. ولی حالا که فردا معلوم نیست هرکدوممون زنده باشیم یا مرده بیا ببینیم می‌ارزید واقعا؟ این‌همه عاقل بودن به کدوم درد خورد؟ اگه همین فردا چیزیمون بشه چه لذتی بردیم؟ کل پنج سال گذشته چی‌کار کردیم برای خودمون؟ما تو رعایت کردن زیاده روی کردیم. بدون انجام هیچ کار احمقانه‌ای چطور می‌خو
تموم لذت‌ها رو به بعد موکول کردیم. دور خودمون دیوار کشیدیم تا یه وقت پامون نلغزه. ما می‌خواستیم خوب باشیم. می‌خواستیم متعادل باشیم و هیچ کار احمقانه‌ای نکنیم. ولی حالا که فردا معلوم نیست کدوممون زنده باشیم یا مرده بیا ببینیم می‌ارزید واقعا؟ این‌همه عاقل بودن به کدوم درد خورد؟ اگه همین فردا چیزیمون بشه چه لذتی بردیم؟ کل پنج سال گذشته چی‌کار کردیم برای خودمون؟ 
ما تو رعایت کردن زیاده روی کردیم. بدون انجام  هیچ کار احمقانه چطور می‌خواس
آیا تاکنون مشکل کندی سرعت وبسایت را تجربه کرده اید؟ این مشکل بسیار شایع است و بیشتر صاحبان وب سایت ، طراحان یا توسعه دهندگان در هر نقطه از جهان با آن روبرو می شوند. در این مقاله ما به بررسی دلایل کند بودن سرعت می پردازیم. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
چرا نمیتونیم از حداکثر توانمون بهره ببریم؟!چرا نمیتونیم نهایت تلاشمون رو کنیم؟!
همیشه زمان هایی رو داشتیم که با خودمون بگیم؛بایدبیشتر تلاش میکردم.باید بیشتر سعیمو میکردم.میتونستم بیشتر تلاش کنم.باید وقت بیشتری روش میگذاشتم‌.
حالا من دقیقا در نقطه ی قبل از این جملات قرار دارم.با وجود اینکه میدونم که ممکنه در آینده همچین جملاتی رو استفاده کنم،چرا باز هم طبق همون روال قبلی دارم پیش میرم؟!چطور میتونم واقعا با آگاهی نهایت تلاشم رو بکنم؟
دارم
چطور هیجان نامزدی را حفظ کنید؟
زناشویی

سایر خبرهای : زناشویی و همسرداری
: اشتراک گذاری

وقتی با اجازه خانواده ها با فردی که به او علاقه دارید و برای زندگی اینده انتخاب نموده اید نامزد می شوید تصور می کنید روز ابرها راه یم ریود و انقدر احساس خوب وهیجان انگیزی دارید که دوست دارید همواره آن را حفظ کنید.
ادامه مطلب
از الان دارم فکر میکنم که آیا میتونم پدر خوبی برای بچه هام بشم یانه ؟ باخودم فکر میکنم که چطور بچه هامو تربیت کنم چطوری بهشون یاد بدم که 
چطوری از پس مشکلاتشون بر بیان .چیکار کنم که وقتی یه راهی رو اشتباه رفتن یه کاری رو اشتباه کردن همراه با تنبیه نباشه که اونا از من فراری باشن یا از من مخفی کاری کن فکر کنند من دشمنشونم با مخفی کاری خودشونو تو دردسر نندازن .و بعد از انجام اون کار پشیمونی براشون به بار نیاد.
فکر میکنم به اینکه نکنه عادات بد منو ب
چطور به خواسته هایمان برسیم؟
راز رسیدن به موفقیت این است که با خود واقعی‌تان در ارتباط باشید و در عین حال، خواسته های بیشتری داشته باشید. برای رسیدن به موفقیت، فقط شاد بودن کافی نیست، بلکه باید سطح توقعات خودتان را نیز بالا ببرید. اگر واقعاً چیزی را بخواهید، می‌توانید به آن برسید. افرادی که به خواسته های خودشان نمی‌رسند، حتماً خواسته های خودشان را تا به حال با خودشان مطرح نکرده‌اند. شاید آن‌ها گاهی چیزی را خواسته باشند ولی واقعاً از ته د
یادمه قبلا وقتی افزایش قیمت نان صورت می پذیرفت لااقل تا چند ماه نان ها با کیفیت تر و بزرگتر می شد و با گذشت زمان آب می رفتند. جالبه جدیدا برعکس شده. هم قیمت نان بالا می رود و هم اندازه و کیفیت نان کاهش می یابد. نمی دانم این همه خوشی هم زمان را چطور با هم داشته باشیم و از سرخوشی نمی ریم.
قیمت بنزین هم که اضافه شد. واقعا این ملت چطور باید این همه هزینه را تحمل کنند؟ چطور این همه هزینه ها را بالا برده اند ولی درآمدها نه تنها زیاد نشده است بلکه کاهش هم

ذهن من دیگه گنجایششو نداره . واقعا دیگه دارم همه چیز رو پس میزنم . کاش همه‌مون با هم بمیریم. کاش یچی بشه و کل این کشور متعفن حال بهم زن با هم نابود شه. ما بمیریم. همه با هم بمیریم تا دیگه شاید این غم ، شاید این بغض کوفتی تموم شه.شاید نحسی تموم شه . بعدتر تو تاریخ مینویسن که صبح یه روز، یه کشور با تمام مردمش ، از فرط غم نابود شد. اون مردمو یادتون نیاد شاید . اونا آدم‌هایی بودن که جونشون، آرزوهاشون، امید هاشون برای هیچکس تو دنیا اهمیت نداشت. اونا ی
 سلام گایز(نمونه هایى از رید*ن من در زبان هاى پارسى و انگلیسی.. )خب این یه چالش نیست.... یه جورایى... جمع آورى اطلاعاته... امم.. آمار گیرى...(دانش آموز رشته ى تجربى... )خب..... مى خوام بدونم که.... وقتى یکى رو دوست دارین... چه حسى دارین؟ اون حس از کجا میاد؟(معلومه از W.C... )منظورم اینه که چطور مى دونین که دوست دارین یه نفرو؟ منظورم عشق نیست... فقط دوست داشتن معمولى مثل یه دوست... یا... نمى دونم.....خب حالا با رسم شکل توضیح دهید؟خب بگین دیه عه... مى خوام بدونم... اون حس ا
 مطب مینیمال و رنگ سفید و تأثیر آن در دکوراسیون مینیمال

رنگ سفید از ساده‌ترین و پرطرفدارترین رنگ‌ها در بین طراحان است. از طرفی این رنگ، رنگی خنثی است. بنابراین از آن در طراحی‌های داخلی زیاد استفاده می‌شود. در فضاهای درمانی محبوبیت این رنگ چند برابر می‌شود. با کمتر فضایی روبه‌رو خواهید شد که، حداقل یک یا دو دیوار آن سفید نباشد.

طراحان مینیمال علاقه‌ای ویژه به رنگ سفید دارند. علت آن‌هم وجود سادگی در کنار جذابیت بالای این رنگ است. ازآنج
طراحی لوگو کار راحتی است، آیا این جمله درست است؟ دوباره بیندیشید.
ساخت هویت بصری یک برند، صرفأ از قرار دادن نام برند در یک کادر و معرفی آن در یک زمان خاص، مشکل تر است.
طراحان لوگو حجم تقاضای بالایی دارند. لوگو اغلب اولین تصویر از شرکت است که در معرض دید مشتری قرار می گیرد و می تواند بر ادراک مشتری از برند، تصمیم گیری برای خرید و نگرش کلی او نسبت به یک محصول تأثیر بگذارد. ما در جامعه ای طراحی شده با نام های تجاری مختلف زندگی می کنیم. حتی کودکان
همیشه به کسانی که برای خودشان کار می‌کنند، غبطه می‌خورم. مثل کارگردانان، آهنگساز و حتی کسانی که داخل مغازه خودشان مشغول فروش هستند، مثل محصولات مواد غذایی و غیره.
اگر یه فرصت دوباره زندگی از دوره نوجوانی داشتم به هیچ‌وجه کارمند نمی‌شدم. گرچه در شرایطی قرار گرفتم که هیچ‌چاره‌ای نداشتم به جز کارمندی و حقوق بگیری. به خصوص که کارمندی به روحیه بنده ابدا سازگار نیست و متنفرم از بله قربان و چشم قربان گفتن و علاقه‌ای به زیردست داشتن و رئیس بود
16 بهترین ابزار برای وب و طراح گرافیک
هر کس در جهان کارآفرینان، طراحان و طراحان آرزو می کنند که در روز بتوانند بیشتر کار کنند. آنها به دنبال یافتن راه هایی برای به دست آوردن کار بیشتر در زمان کم هستند و به دنبال انجام کارها با روش های ساده هستند. روش های مدرن کار شامل تکنولوژی و اینترنت می شود و کار طراحان را پیچیده تر ساخته است. با استفاده از ابزارهای پیشنهادی، طراحی منحصر به فرد و جالب امروزه نیازمند آن است. به یاد داشته باشید طراحی یک طراح خو
دردی که تو را بزرگت کند، درد نیست!
موهبت است! انگار خدا دارد قلقلکت می‌دهد!!

پ.ن. *اگر انسان بیابد که چطور از همان عقده‌ها (درد و رنج) بهره بگیرد، سیئات او به حسنات و بدی‌هایش به خوبی‌ها تبدیل می‌شوند، وگرنه نعمت‌ها و خوبی‌هایش هم در بن بست می‌گندد. [حرکت/صفحه ۲۸/ علی صفایی حائری]
*بعضی رنج‌های دنیا کفاره گناهانمان هستند! آن‌ها را قدر بدانیم...
آسانسور مسافربر چطور کار می‌کند؟
یک آسانسور حمل مسافر در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد این آسانسور حدود ۱۶۰۰ کیلو را حمل می‌کند. در یک ساختمان بلند، آسانسور ماشین‌آلات مورد نیاز را بالا و پائین می‌برد که وزنش ۱۴۰۰ کیلو یا بیشترمی‌باشد.
ادامه مطلب
زیاد شنیده‌ایم که هر کس از  پنجره ذهن خودش به دنیا نگاه می‌کند. داشتم فکر می‌کردم که خودم چطور دارم به دنیا نگاه می‌کنم. پنجره ذهنم چه شکلی است؟ دنیا را چطور نشانم می‌دهد. دنیا را چطور قضاوت می‌کنم؟ با چه عینکی جهان را می‌بینم؟ به نظرم سوالی است که ارزش فکر کردن دارد.
ادامه مطلب
اشک تو چشاش جمع شده میگه:حاج آقا! دلم واقعا برا خودش و برنامه هاش سوخت ولی چکار کنم که بیش از دو نفر نمیتونم انتخاب کنم فلانی وفلانی هم آدمای خوب و مظلومی بودن...من اما دلم برا پیرمرد میسوزه که دل ساده ش رو این و اون چطور براحتی برا کسب یه رای به بازی گرفته اند!نمیدونم چطور با این مساله کنار بیان کاندیداهای محترم؟!... خونه پیرمرد و پیرزنی رفته بودم رو دیوار گلی خونه شون هنوز عکس تبلیغی مربوط به سه چهار دوره پیش مجلس چسبونده شده بود!! کنار عکس خانو
???? رسول خدا(ص) می فرمایند: مرد مسلمان بعد از بهره اسلام هیچ لذت و
بهره ای بالاتر از همسری مسلمان نخواهد برد که چون بدو نگرد مسرورش سازد و
چون به او فرمان دهد اطاعتش نماید و در عدم حضورش از مال و آبروی او محافظت
کند. (من لا یحضره الفقیه، ترجمه، ج5، ص19)
1️⃣ رسول خدا(ص) لذت همسردار شدن را در کنار مسلمان شدن قرار داده این
یعنی بالاترین مرتبه در بین سایر لذات موجود یعنی اگر می خواهیم به
بالاترین لذت برسیم، بنابر روایت، ازدواج کردن بهترین و بالاتری
سلام خدمت دوستان عزیز 
سوال من اینه که در کنکور میشه دروس عمومی رو صد زد؟ اصلا امکان داره یا غیر ممکنه؟ من همیشه آرزو داشتم این کار رو بکنم، لطفا کسی مسخره نکنه واقعا اینم یه جور آرزو هست، بعد اگه امکان این کار وجود داره لطفا تجربیات خودتون رو در این رابطه بگین تا منم یاد بگیرم و استفاده کنم.
به هر حال میدونم هر سال طراحان عزیز سوالات یه کم عجیب غریب در میارن، ولی با این حال تصمیم جدی گرفتم با همه این مسائل مبارزه کنم و به رویای زیبای خودم بر
     احوال پرسی این چند روز خانواده از من و نگرانی شون از اینکه اصلا چطور میرم سر کار و چطور میام ثابت کرد که نگرانی ها و مشکلات فک و فامیل به طور کل [به قول شاخدار] پهنای باند دغدغه های پدر و مادر عزیز رو پر کرده و اصلا کسی این وسط حواسش به ما نیست و اصلا چه جای شکایت؟  زندگی و اعصاب و وقت و همه چیزمون فدای سرور و سالار ما، خاندان مامانم اینا.
فاصله ی شان ...نزدیک ..به اندازه دو‌قدم....که هیچ‌کدامشان دل پیمودنش‌...دل زیر پا گذاشتنش را‌ ندارند...
به هم‌نگاه میکنند ...دزدیده؟؟؟
نه ...!آنقدر به هم‌ خیره میشوند ...تا دلتنگی از چشم هر دو‌ مثل اشک کوچک اما داغی روی گونه هایشان بچکد ...
میدانی...هردو محتاجند به گرمای ..._آغوش که نه_...دست هایشان حتی...میدانی این روزها ...هردو‌پر از خستگی ...پر از دلهره اند و ...و شانه های او ...و سینه ستبر دیگری ..‌.میتواند جان به جسم و روح نیمه جان هم ببخشد ‌‌‌...
زبان ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها